سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی  »   مزایده تنها سالن کشتی خوزستان
22 مرداد 1401 , ساعت 23:02

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان می گوید :

مزایده تنها سالن کشتی خوزستان

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در واکنش به گله مندی یکی از رؤسای هیات های شهرستانی کشتی در خصوص اینکه تنها سالن کشتی این شهر به مزایده گذاشته شده است، گفت: طبق ضوابط هر جایی که به اسم خانه کشتی یا رشته دیگری باشد، حق مزایده آن وجود ندارد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان می گوید در ورزش استان کسی حق ندارد منافع ورزشی را فدای رفاقت ها کند.

حمید بنی تمیم در مجمع انتخاب رئیس هیات کشتی خوزستان که امروز بیستم مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: حضور آقای دبیر در خوزستان نشان دهنده اهمیت کشتی خوزستان در کشور است.

به گزارش ایسنا وی ادامه داد: قطعاً بدون همدلی، برنامه ریزی و تلاش به جایی نمی رسیم و رئیس جدید هیات کشتی خوزستان حتماً باید برای برنامه هایش نظام ارزیابی بگذارد. تأکید خود من هم به نظام ارزیابی هیات های شهرستانی است و حق نداریم منافع ورزشی را فدای رفاقت ها کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در واکنش به گله مندی یکی از رؤسای هیات های شهرستانی کشتی در خصوص اینکه تنها سالن کشتی این شهر به مزایده گذاشته شده است، گفت: طبق ضوابط هر جایی که به اسم خانه کشتی یا رشته دیگری باشد، حق مزایده آن وجود ندارد.

وی همچنین عنوان کرد: تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش امضا کرده ایم و حتماً باید از این ظرفیت استفاده شود.

بنی تمیم همچنین خاطر نشان کرد: سه سال متوالی هیچ پولی از فصل پنجم بودجه برای ورزش استان تعیین نشده بود اما با همکاری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان توانستیم ۵ میلیارد تومان دریافت کنیم که البته رقم آن زیاد نیست.

با بیان این که یک میلیارد تومان دیگر برای تکمیل خانه های کشتی استان اختصاص می دهیم، گفت: هنوز مالکیت خانه کشتی ایذه مشخص نیست و در حال حل کردن این موضوع هستیم. ما تمام تلاش مان را می کنیم تا نبود تشک دغدغه کشتی گیران و مربیان خوزستانی نباشد.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها