سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, بین الملل, مدیران برتر  »   مزایده جذب بازیکن خارجی با کارگزار جدید
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

سرپرست باشگاه پرسپولیس:

مزایده جذب بازیکن خارجی با کارگزار جدید

مجید صدری گفت:درباره جذب بازیکن خارجی باید به همه باشگاه ها کمک شود.

مجید صدری گفت:به این دلیل که چنین موضوعی را پیشبینی می کردیم با زحمت سمیعی و کادرفنی تیم خرید بازیکنان جدید را انجام داده و دغدغه ای در این مورد نداریم.

دنبال این موضوع هستیم اما اتفاقی که رخ داده فریبرز محمودزاده در برنامه فوتبال برتر آب پاکی را روی دست ما ریخت و اعلام کرد استقلال امکان جذب خارجی ها را دارد و بلافاصله فردای آن روز  دوستان ما توانستند این کار را انجام بدهند اما گفتند باشگاه پرسپولیس به هیچ وجه نمی تواند بازیکن خارجی جذب کند.

 تفاوتی احساس نمی‌کنیم زیرا هر دو تیم پرونده باز دارند. اگر قرار است برای فوتبال کشور اتفاق خوبی بیفتد باید همه به هم کمک کنیم. مشکلی با کمک به یک تیم نداریم و رقابت را فقط در زمین بازی می بینیم. تا اینجا هم این را ثابت کرده‌ایم اما اگر قرار است کمکی شود باید به همه تیم ها کمک شود. ان شاء الله همین جور هم خواهد بود. 

باید برای اجرای قانون مهلت بگیریم و می توان کارهایی را از طریق قانونی پیش برد. در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان بازیکن خارجی نداریم.تیم ما هم روز جمعه با روحیه بالا به تاجیکستان می رود.

 در این راه تلاش می کنیم  با ارسال نامه به فیفا، AFC کالدرون و همه جاهایی که درگیر این موضوع بودند  درخواست کردیم به ما مهلت بدهند. البته در نامه خود دو ماه درخواست کردیم اما به دلیل تغییرات باشگاه تلاش داریم ظرف یک ماه پول را تهیه کرده و به حساب دوستان بریزیم.

 با کارگزار قبلی مشغول فسخ هستیم و اسناد مزایده با کارگزار جدید را هم آماده کردیم تا طبق آیین نامه جلو برویم.

باید در این مورد که اعلام شده صحبت کنیم و تا خود سازمان نظر ندهد نمی توانیم در این مورد نظر بدهیم.

 حدود ۲۰ درصد قرارداد بازیکنان از فصل قبل باقی مانده که به زودی پرداخت می کنیم و در شروع لیگ هم سعی داریم پیش پرداختی را مثل سال های قبل داشته باشیم.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , بین الملل  , مدیران برتر

تولید و فروش تجهیزات شهربازی شادی سازان دورنگار در تهران شهربازی عموما به پارک های تفریحی که در آنها تجهیزات بازی و سرگرمی نصب شده باشد شهربازی می گویند. امروزه شهربازی ها یکی از مراکز تفریحی محسوب می شود، که بیشتر...
دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...

مطالب مرتبط با برچسب