سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, اقتصادی, بین الملل, سینما, فرهنگی  »   مزایده حراج ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۰

به نقل از ایرنا،

مزایده حراج ماشین‌های فیلم «مکس دیوانه»

مجموعه‌ای استثنایی از ماشین‌هایی که در فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» جلوی دوربین رفتند، در استرالیا به مزایده گذاشته می‌شود.

به نقل از ایرنا،۱۳ عدد از ماشین‌های خاصی که در فیلم مکس دیوانه: جاده خشم (۲۰۱۵) جلوی دوربین رفتند، ماه جاری در استرالیا به فروش گذاشته می‌شوند.  

حراج این ماشین‌های زرهی که اغلب از کنار هم قرار دادن چند مدل مختلف ماشین سر هم بندی شده‌اند، روزهای شنبه و یکشنبه ۲۵ و ۲۶ سپتامبر (۳ و ۴ مهر ۱۴۰۰) در حراج خانه لویدز استرالیا انجام می‌شود.

از جمله این ماشین‌ها می‌توان به تانکری که کاراکتر فیوریوسا با بازی شارلیز ترون سوارش می‌شد، خودروی اسب غول‌پیکر (Gigahorse)، واگن دوف (Doof Wagon) و خودروی ریزر کولا (Razor Cola) که نسخه تغییر یافته فورد فالکون اکس بی مدل ۱۹۷۳ است، اشاره کرد.

روند این حراج به این صورت است که علاقه‌مندان پیشنهادات خود را بدون اطلاع از پیشنهادات دیگر مشتریان ثبت می‌کنند و متولیان حراجی لوید پیشنهاد برنده را از بین پیشنهادات ارائه شده انتخاب خواهند کرد.

این حراجی زمان‌بندی فوق‌العاده‌ای دارد چون جورج میلر کارگردان مکس دیوانه در حال کار بر روی ساخت پیش‌درآمدی بر این مجموعه سینمایی است که داستان شخصیت فیوریوسا را روایت خواهد کرد. این فیلم ابتدا قرار بود تابستان ۲۰۲۳ (تیر ۱۴۰۲) اکران شود اما با یک سال تاخیر به بهار ۲۰۲۴ (خرداد ۱۴۰۳) موکول شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , اقتصادی  , بین الملل  , سینما  , فرهنگی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...
به نقل از ایرنا،بنکسی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود به گمانه‌زنی‌ها درباره خالق چند اثر جدید در اقامتگاه‌های ساحل شرقی انگلیس پایان داد و تایید کرد که این گرافیتی‌های مفهومی را با دست خود رقم زده است.  این ویدئو...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها