دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, خودرو  »   مزایده خودروهای لوکس وارداتی
۱۶ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۲۲

تا پایان آبان ماه امسال برگزار می شود

مزایده خودروهای لوکس وارداتی

مزایده خودروهای لوکس وارداتی پس از دریافت مجوز از سازمان ملی استاندارد، تا پایان آبان ماه امسال برگزار می شود.

رئیس سازمان فروش اموال تملیکی، در خصوص مزایده خودروهای لوکس گفت: در ابتدا قرار بود که مزایده واگذاری ۱۳۷ خودروی لوکس با حجم موتور بالای ۲۵۰۰ سی‌سی، تا آخر مهرماه انجام شود، اما برای واردات نیاز به اخذ مجوزهای لازم از سازمان ملی استاندارد است، چراکه غیر از مساله فروش، شماره‌گذاری این خودروها نیز باید صورت بگیرد؛ بنابراین پیش‌بینی می‌شود که تا آخر آبان‌ماه امسال، این مزایده برگزار شود.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران دراین باره گفت: واردکنندگان رسمی تاکنون مشکلی برای واردات خودرو نداشته‌اند زیرا شرایط سازمان استاندارد را دانسته و رعایت می‌کنند،اما واردکنندگان موردی مانند افرادی که از مجوزهای خاص استفاده می‌کنند، برخی خودروها را واردکرده‌اند که اجازه شماره گذاری به آنها داده نشده است و یا اینکه نتوانستند اسناد درستی را ارائه دهند.

براساس این گزارش، به محض دریافت مجوز از سازمان ملی استاندارد ایران، آگهی مزایده بر روی سایت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی قرار می‌گیرد .

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , خودرو

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب