شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   مزایده عمومی اموال تملیکی انبارها
۱۳ آذر ۱۴۰۰ , ساعت ۲۲:۰۱

دادستان یاسوج:

مزایده عمومی اموال تملیکی انبارها

دادستان یاسوج: اموال تملیکی در انبارها به مزایده عمومی گذاشته می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اموال تملیکی در انبارهای استان به دلیل شرایط نگهداری از وضعیت نامناسبی برخوردار هستند، گفت: این اموال با طی کردن مراحل قانونی به مزایده عمومی گذاشته می‌شوند. سید علی ملک حسینی 

اظهار داشت: با توجه به اینکه هر ساله مقادیر زیادی از اموال تملیکی به علت شرایط نامناسب و غیر اصولی در انبارها فاسد و از بین می رود این اموال به زودی با همکاری سازمان اموال تملیکی در مزایده عمومی قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: در گذشته کالاهای موجود در  انبارهای تملیکی به دلیل نداشتن استانداردهای لازم و  بی نظمی و آشفتگی زیاد بخصوص کالاهای فاسد شدنی شرایط نگهداری بسیار سختی داشتند.

ملک حسینی تصریح کرد: با همکاری سازمان اموال تملیکی و بازرسی استان مقدار زیادی از این کالاها قبل اینکه به دست مصرف کننده برسد به علت فساد پذیری  معدوم شد.

رئیس سازمان جمع آوری، نگهداری و فروش اموال تملیکی استان نیز در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: در سال جاری تعداد ۴۵۱ ردیف به تعداد ۱۱۱ پرونده از کالاهای فاسد  در انبارها به به دلیل نداشتن علائم استاندارد و بهداشتی معدوم شد.

علی بهادری با اشاره به اینکه ۴۵ فقره پرونده در حال بررسی برای ارجاع به کارشناس دادگستری برای قیمت گذاری و فروش است، اضافه کرد: ۲۲ فقره پرونده نیز قیمت گذاری شده که به زودی به مزایده و فروش خواهند رفت.

وی بیان کرد: ۲۶ خودرو نیز در مرحله قضایی هستند که بزودی به کارشناس دادگستری ارجاع داده می‌شود.
بهادری تصریح کرد: ۹ پرونده نیز در رابطه با  کالاهای فاسد شدنی در  انبارها تشکیل شده است که به زودی  این کالاهای فاسد شدنی معدوم خواهد شد.

سالانه در کهگیلویه و  بویراحمد به علت قرار گرفتن این استان در شاهراه ارتباطی شمال به جنوب مقادیر زیادی کالای قاچاق کشف و ضبط می شود.

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

قطعه‌ سازان کشور به‌عنوان بنگاه‌ های خصوصی فعال در این حوزه، طی دو تحریم بین‌ المللی، با وجود تمام مشکلاتی که بر سر راه تامین مواد اولیه و به موازات آن مبادلات پولی وجود داشت، تا به امروز خطوط تولیدی...
بحث عرضه املاک در بورس‌ کالا مجددا بر سر زبان‌ ها افتاده است؛ تا جایی که آخرین‌ بار شهردار تهران از عرضه املاک شهرداری در این بازار خبر داد. این در حالی بود که روزهای گذشته نیز برخی از مسوولان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها