دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مزایده فولاد خوزستان ایرادی ندارد
۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۵۷

معاون وزیر اقتصاد:

مزایده فولاد خوزستان ایرادی ندارد

معاون وزیر اقتصاد در واکنش صحبت های عضو سابق هیات عامل سازمان خصوصی سازی گفت: مزایده فولاد خوزستان ایرادی ندارد.

میرعلی اشرف پوری حسینی در ادامه درباره اینکه عضو سابق هیات عامل سازمان خصوصی سازی گفته «فولاد خوزستان در دولت روحانی به همان کسانی که سهام مخابرات را واگذار کرده اند، واگذار شده است» اظهار داشت: تاریخ انجام معامله فولاد خوزستان ۱۲ اسفند ۹۱ بوده و قرارداد آن ۱۷ فروردین ۹۲ یعنی اواخر دولت دهم بسته شده است؛ چطور مدعی می شوند فولاد خوزستان را دولت یازدهم واگذار کرد!
پوری حسینی تاکید کرد: باید گفت ایشان از سال ۸۵ تا ۹۰ عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی بوده که در آن دوره مخابرات واگذار شده است؛ ایشان از این واگذاری دفاع کند و بگوید که درست بوده است؛ اگر توانست توضیح دهد اما اگر نتوانست توضیح دهد که قبول کند دولت نهم و دهم هم مخابرات را واگذار کرد و همان دولت فولاد خوزستان را واگذار کند.
وی در عین حال توضیح داد: البته در باب واگذاری فولاد خوزستان من هیچ عیبی نمی بینم؛ مزایده ای در بورس برگزار شده و هیچ عیبی ندارد؛ اینکه خریدار آن هم چه کسانی بودند و اکنون چطور سهام را تقسیم کرده اند، از نظر من ایرادی ندارد؛ کسانی که ادعا می کند فولاد خوزستان را عزیزان ما در سپاه خریداری کرده اند. مگر عیب است که آنها سهام بخرند؟ اما اینکه این مطلب را به فرمایشات را به دکتر روحانی وصل می کند، غلط است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب