جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مزایده مجموعه‌ی ورزشی کارگران به بخش خصوصی
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۲۱:۳۵

دبیر اجرایی خانه کارگر ورامین:

مزایده مجموعه‌ی ورزشی کارگران به بخش خصوصی

حیدر مظاهری گفت: محجوب هویت کارگران است و هر زمانی مشکلی برای کارگران به وجود آمده اولین کسی که کارگران روی او حساب باز می‌کنند محجوب است. خیلی‌ها محجوب را به عنوان دادخواه و دادرس می‌دانند.

حیدر مظاهری گفت:به اعتقاد من محجوب هویت کارگران است و هر زمانی مشکلی برای کارگران به وجود آمده اولین کسی که کارگران روی او حساب باز می‌کنند محجوب است. خیلی‌ها محجوب را به عنوان دادخواه و دادرس می‌دانند. 

من یک نمونه از کمک‌های آقای محجوب را عرض می‌کنم تا بیشتر متوجه عرایض بنده شوید؛ در سال ۹۶ در شهرستان ما می‌خواستند مجموعه‌ی ورزشی کارگران را به بخش خصوصی واگذار کنند. ما به این موضوع به شدت اعتراض کردیم چراکه تاکنون هرجایی را که به بخش خصوصی واگذار کردند، بیش از همه کارگران متضرر شده‌اند. به همین دلیل با همراهی نماینده‌ی وقت ورامین با آقای محجوب تماس گرفتیم و در نهایت مشکل به آقای ربیعی منتقل شد و درحالیکه که مجموعه به مزایده گذاشته شده بود، مزایده کنسل شد و مجموعه به کارگران برگشت. 

در همان زمان آقای ربیعی در خصوص واگذاری مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی مربوط به کارگران دستور دادند که این واگذاری‌ها باید با هماهنگی نماینده‌ی تشکل‌های کارگری و نماینده شهرستان انجام گیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب