شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مزایده مدارس بی استفاده در استان همدان
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۰

مزایده مدارس بی استفاده در استان همدان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از فروش ۶۱ مدرسه بی استفاده در استان خبر داد و گفت: در صورت وجود بیش از یک متقاضی برای هر مدرسه به صورت مزایده این مدارس به فروش می رسند.

مصطفی خزاعی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده امسال ۶۱ باب مدرسه بی‌استفاده و فاقد متقاضی در استان همدان به فروش خواهد رسید.

وی با تأکید بر اینکه این مدارس همگی در مناطق روستایی قرار دارند، افزود: مهاجرت روستائیان به مناطق شهری و کم‌شدن جمعیت شهری موجب بلااستفاده ماندن این مدارس شده است.

خزاعی خاطرنشان کرد: شمار مدارس خالی از دانش‌آموز در استان همدان بیش از ۶۱ باب بوده و درحال بررسی تعداد کلی این مدارس هستیم.

وی تأکید کرد: در صورتی‌که این مدارس متقاضیانی بیش از یک نفر برای فروش داشته باشند از طریق مزایده به فروش خواهند رسید.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها