سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مزایده واگذاری تبلیغات در مترو پایتخت منتفی شد
۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۰۰

مزایده واگذاری تبلیغات در مترو پایتخت منتفی شد

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران روز شنبه اعلام کرد: آگهی مزایده تبلیغات در مترو بدون هماهنگی و اطلاع مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اتفاق افتاده که به دستور مستقیم شهردار تهران متوقف شد.
ناصر امانی اظهار کرد: یکی از مدیران در بخش تبلیغات مترو بدون هماهنگی با مدیرعامل این شرکت به این اعلام اقدام کرده بود که شهردار تهران پس از اطلاع از این موضوع مزایده را منتفی و دستور برخورد اداری با کسانی که بدون هماهنگی با مدیرعامل مترو مربوطه اقدام به نصب اطلاعیه برگزاری مزایده را کرده بودند را صادر کرد.
موضوع واگذاری تبلیغات محیطی و فضاهای ایستگاههای مترو تهران در روزهای اخیر بازتاب های گسترده ای در سطح رسانه ها داشت که این موضوع با توجه به اینکه دوره مدیریت فعلی شهر تهران روبه پایان است، با واکنش اعضای منتخب پنجمین دوره شورای شهر اسلامی شهر تهران نیز مواجه شد.
در همین ارتباط، شرکت بهره برداری مترو تهران نیز امروز با صدور اطلاعیه ای، فراخوان منتشره در خصوص واگذاری تبلیغات محیطی مترو را باطل و از عزل مدیر متخلف مربوطه در انتشار این فراخوان خبر داد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب