سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مزایده پالایشگاه کرمانشاه لغو خواهد شد؟
۲۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۳۹

مزایده پالایشگاه کرمانشاه لغو خواهد شد؟

نماینده مردم کرمانشاه در پی حواشی به وجود آمده در مورد واگذاری پالایشگاه کرمانشاه اظهار کرد: تمام تلاش خود را برای لغو این واگذاری خواهیم کرد.

احمد صفری با بیان اینکه بهترین قاضی درباره نیت افراد خداوند متعال است و او خودش می‌داند که از روز نخست تاکنون هدفی جز حفظ منافع مردم استان و لغو واگذاری شرکت پالایش کرمانشاه نداشته ام.
به گفته وی، تمام تلاش مجمع نمایندگان استان نیز همین بوده است و هیچ گونه درخواستی هم از دولت نشده که این پالایشگاه به چه کسی واگذار بشود یا نشود.
صفری تاکید کرد: هر مقام و نهادی هرگونه مدرک مستندی در باره سهم خواهی ما دارد، به صورت عمومی منتشر کنند و ما از آن استقبال خواهیم کرد اما نامه هایی که تاکنون به بنده منتسب و در آن ادعا شده که صفری به دنبال منافع شخصی و واگذاری پالایشگاه به شخص خاصی است، جعلی و فاقد اعتبار است اما متاسفانه نهادهای مسئول از قوه قضاییه تا وزارت اطلاعات نسبت به این اتهام زنی ها بی‌تفاوت بوده اند.
نماینده مردم کرمانشاه در باره نامه ای هم که به امضای هر هشت نماینده استان به وزارت اقتصاد ارسال شده است، گفت: محتوای این نامه کاملاً حقوقی است و در آن با استناد به قوانین عنوان شده که شرکت پالایش نفت کرمانشاه باید در فرابورس عرضه شود نه طی مزایده ای با حضور ۲ شرکت فاقد اهلیت.
به گفته او ‘یک باند بزرگ در سازمان خصوصی‌سازی وجود دارد که دنبال واگذاری پالایشگاه کرمانشاه با رانت به افرادی است که خوشنام مالی نیستند و اهلیت لازم را هم ندارند اما ما هرگز مقابل آنان کوتاه نخواهیم آمد و تمام تلاش خود را در چهار سال نمایندگی برای لغو این واگذاری خواهیم کرد.’

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب