جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مزایده ۲۱۶ معدن هرمزگان تا پنجم تیرماه ۱۴۰۰ تمدید شد
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۲۵

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان :

مزایده ۲۱۶ معدن هرمزگان تا پنجم تیرماه ۱۴۰۰ تمدید شد

خلیل قاسمی گفت:معادن یادشده انواع مختلف مواد معدنی فلزی و غیرفلزی را در بر می‌گیرند و افراد حقیقی و حقوقی دارای توان فنی و مالی می‌توانند برای دریافت پروانه اکتشاف و بهره برداری آن‌ها در این مزایده شرکت کنند.

خلیل قاسمی گفت:این معادن از ۱۳ تا ۲۷ خردادماه امسال به مزایده گذاشته شده بود که به لحاظ تعداد زیاد محدوده‌های معدنی و گستردگی و پراکندگی آن ها وکم بودن بازه زمانی جهت بررسی محدوده‌ها و همچنین در راستای واگذاری حداکثری به واجدین شرایط تا پنجم تیرماه امسال ادامه دارد.

متقاضیان می‌توانند تا تاریخ مقرر نسبت به ارائه قیمت در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran.ir اقدام کنند و سپس تمامی مدارک مورد نیاز را با امضاء دیجیتال و از طریق سامانه، بارگذاری و ارسال نمایند.

نقشه محدوده‌های معدنی براساس کد کاداستر اعلام شده در مزایده در سامانه کاداستر معادن کشور در قسمت نقشه قابل مشاهده می‌باشد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب