جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مزایده 15 هزار متر از زمین دانشکده توانبخشی
۱۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۰۳

مزایده ۱۵ هزار متر از زمین دانشکده توانبخشی

دکتر سیدجواد حاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، هفته گذشته به نقل از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: مالکیت زمین دانشکده توانبخشی متعلق به بنیاد مستضعفان است و بنیاد، صاحب اصلی زمین دانشکده توانبخشی بوده؛ همچنین دانشگاه علوم پزشکی ایران حقی بابت تملک این زمین نداشته است.
رئیس علوم پزشکی ایران اظهارکرد: بنیاد مستضعفان در سال های گذشته، چندین بار برای تخلیه زمین دانشکده توانبخشی این دانشگاه اقدام کرده بود و دانشگاه قادر به خرید این زمین به قیمت پیشنهادی ۲۵۰ میلیارد تومان نبود.
وی با اشاره به موافقت رئیس بنیاد مستضعفان، گفت: در قالب یک تفاهم نامه مقرر شد که ۳۰ هزار متر مربع زمین این دانشکده به دو بخش تقسیم شود و ۱۵ هزار متر مربع از آن به صورت رایگان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران قرار بگیرد.
از طرفی دیگر اهالی دانشکده توانبخشی شامل شماری استاد، دانشجو و حتی دانش آموخته دانشکده، نظری متفاوت دارند و مدعی سندسازی بنیاد مستضعفان هستند و اینکه شهید فیاض بخش (رئیس وقت بهزیستی) این زمین را به آنها داده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب