سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مزایده 52 قطعه زمین برای آستان امامزاده حسین (ع) قزوین
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۰۴

مزایده ۵۲ قطعه زمین برای آستان امامزاده حسین (ع) قزوین

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین از مزایده ۵۲ قطعه زمین برای آستان امامزاده حسین (ع) جنب فرهنگسزای شهید رجایی سابق خبر داد.

حجت الاسلام غلامرضا عادل در خصوص طرح توسعه امامزاده حسین (ع) گفت: موضوع طرح توسعه آستان امامزاده حسین (ع) در جلسات هفتگی اداره کل اوقاف استان مورد بررسی قرار می‌گیرد که در اولویت برنامه‌های این اداره کل است.

وی افزود: خانوارهایی که در جنب امامزاده حسین (ع) ساکن هستند و منازل آن‌ها در طرح تملک این امامزاده قرار دارد، سعی می‌شود با ارگان‌های مربوطه استان، ساماندهی و نهایی کردن این طرح در اولویت قرار گیرد و مشکلات مربوط به آن برطرف شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اضافه کرد: جلساتی توسط استانداری قزوین، دفتر نماینده ولی فقیه در استان و این اداره کل برگزار می‌شود و شهرداری، اداره کل میراث فرهنگی هرکدام از این ارگان‌ها دخیل هستند تا موضوع طرح تملک و آزادسازی آستان امامزاده حسین(ع) به اتمام برسد.

عادل با اشاره به دغدغه مردم در مجاورت طرح تملک بقعه امامزاده حسین (ع) عنوان کرد: در حال حاضر برای سومین مرتبه، ۵۲ قطعه زمین برای این آستان امامزاده جنب فرهنگسرای شهید رجایی سابق با قیمت مناسب به مزایده گذاشته شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب