سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   مسئله قدس اولین مسئله جهان اسلام است
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۲۸

مسئله قدس اولین مسئله جهان اسلام است

 آیت الله العظمی حسین نوری همدانی یکی از مراجع تقلید قم بر اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و گفت: بر مردم مسلمان و متحد ایران و کل آزادی خواهان جهان لازم است در روز قدس به میدان بیاییند.

به نقل از مهر، متن پیام آیت الله العظمی حسین نوری همدانی به این شرح است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

همان طور که امام راحل اعلی الله مقامه، مسئله قدس را اولین مسئله جهان اسلام دانستند ما نیز بر این موضوع تأکید داریم، به این معنا که تا این غده سرطانی در منطقه وجود دارد منطقه آرامش نخواهد دید، امروز جریان‌های که در شرایط فعلی جهان از طرف آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی آنها صورت می‌گیرد، برای این است که رژیم صهیونیستی در حاشیه امن قرار بگیرد، تا بتواند از این فرصت سوء استفاده کند و ریشه این رژیم مستحکم شود.

بنابراین بر مردم مسلمان و متحد ایران اسلامی و کل آزادی خواهان جهان لازم است در روز قدس به میدان بیاییند و با شکوه، شعور و مشت‌های گره کرده، حرکت کنند.

این مبارزه و این فرهنگ، فرهنگ از بین بردن رژیم صهیونیستی دوام دارد و ان شاءالله این توفیق برای همه مسلمان‌ها حاصل خواهد شد و این غده سرطانی با توفیق پروردگار متعال نابود خواهد گردید.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به نقل از ایسنا،انجمن علمی مهندسی عمران و محیط‌زیست دانشگاه تربیت مدرس با همکاری انجمن علمی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران ایران و انجمن‌های علمی عمران برتر کشور، وبینار «طبقه‌بندی و قواعد کلی...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب