سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   مطالبات مردمی مدنظر برنامه ریزان دولت است
19 بهمن 1395 , ساعت 10:38

مطالبات مردمی مدنظر برنامه ریزان دولت است

 اطهره نژادی، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در مراسم جشن انقلاب کشت و صنعت مغان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی بود،گفت: مردم ایران در جستجوی استقلال بودند و این استقلال با تکیه بر باور عمومی به توان و تولید در عرصه‌های مختلف محقق شده و ماندگار می شود.

وی با اظهار خشنودی از تلاش مسئولان منطقه پارس آباد برای احیای تولید و کشت و صنعت، افزود: در خصوص مشکلات این شهرستان از جمله وضعیت راه پارس آباد- اردبیل که به عنوان یک مسئله اصلی توسط مسئولان اعلام شد؛ مطلب به مسئولان امر در دولت منتقل خواهد شد تا تصمیم گیری های لازم انجام شود.

نژادی با بیان اینکه مطالبات مردمی مدنظر برنامه ریزان دولت است ، تصریح کرد: در کنار توسعه عمرانی و اقتصادی، توسعه سرمایه اجتماعی و سرمایه انسانی کشور نیز مدنظر دولت است.

وی خاطرنشان کرد: در برنامه ششم توسعه ماده‌ای از سوی معاونت امور زنان ریاست جمهوری پیشنهاد شده است که هر توسعه‌ای که قرار است در کشور اتفاق بیفتد، پیش از اجرای آن، باید تاثیر آن بر خانواده و زنان بررسی شود که این بند با رای بالایی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و امید می رود در شورای نگهبان نیز تصویب شود.

اروجعلی محمدی، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان نیز با بیان اینکه در زمینه کشاورزی کشت و صنعت مغان به مانند پارس جنوبی برای نفت ایران است، گفت: در منطقه مغان با ثروت عظیمی مواجه هستیم که برای به روز شدن نیازمند تکنولوژی روز هستیم.

وی با بیان اینکه دو اصل سرمایه گذاری و تکنولوژی روز برای منطقه مغان بسیار مهم است، افزود: برای ایجاد تحول در کشاورزی نیازمند ماشین آلات سنگین و قدرتمند هستیم.

محمدی اظهار امیدواری کرد: سال ۱۳۹۶ سال شکوفایی، برکت و تولید شرکت کشت و صنعت مغان باشد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها