شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, صنعت و معدن  »   معادن راکد یا غیرفعال تا سه ماه آینده سلب صلاحیت شده و در مزایده واگذار می شوند!
۲۱ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۲۲

معادن راکد یا غیرفعال تا سه ماه آینده سلب صلاحیت شده و در مزایده واگذار می شوند!

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان : فعالسازی و مولدسازی معادن غیرفعال و ایجاد وحدت رویه در فعالسازی، اولویت اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان است و به معادنی که به هر دلیلی راکد یا غیرفعال هستند سه ماه فرصت داده می شود ، در غیر این صورت این معادن سلب صلاحیت شده و در مزایده واگذار می شود.

علی تشنه دل، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان : ۴۱۰ پروانه معدنی از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون در استان سمنان صادر شد و سرمایه‌گذاری سه‌هزار و ۹۳۸ میلیارد ریالی در بخش معدن از سال ۱۳۹۲ تا کنون در استان سمنان رقم خورده است.

وی یادآور شد: ۴۲ نوع مواد معدنی مانند گچ، سلستین، سنگ آهک، مس، آهن و منگنز در استان سمنان وجود دارد که بهره‌برداری از این معادن انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: فعالسازی و مولدسازی معادن غیرفعال و ایجاد وحدت رویه در فعالسازی، اولویت اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان است و به معادنی که به هر دلیلی راکد یا غیرفعال هستند سه ماه فرصت داده می شود ، در غیر این صورت این معادن سلب صلاحیت شده و در مزایده واگذار می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: استان سمنان دارای ذخایر معدنی خوبی است که استخراج و فرآوری آن برای افزایش ارزش افزوده با جدیت دنبال می‌شود و رفع کمبود آب در استان کمک کننده در تحقق این راهبرد است.

برگرفته از سایت ایرنا

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , صنعت و معدن

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم. مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری...
عباس جنگی مرنی گفت،مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سد کله سر از طریق فراخوان عمومی انجام شده و با دریافت اولین بخش از اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۴۰۰عملیات اجرایی این سد شروع می‌شود. وی اضافه کرد: سد کلاسر بعد از سال‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها