یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, سیاسی  »   معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی، ساختاری در بورس کالا به جای فروش املاک از طریق مزایده در بورس کالا برای قدرت رقابت بالاتر و شفافیت در معاملات.
۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۵۴

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی:

معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی، ساختاری در بورس کالا به جای فروش املاک از طریق مزایده در بورس کالا برای قدرت رقابت بالاتر و شفافیت در معاملات.

محمود محمودزاده گفت،با رونق معاملات املاک در بورس کالا، همه املاکی که قرار است به مزایده گذاشته شود از طریق یک مکان و مجرای مشخصی برای معامله گذاشته می‌‌شود که به طور حتم در ایجاد یک رقابت سالم تاثیرگذار خواهد بود.

محمود محمودزاده گفت،بسیاری از اتفاقاتی که در حوزه اقتصاد ایجاد می‌‌شود ناشی از اطلاعات غیررسمی و رقابت‌های غیرشفاف است که برخی به آن دست پیدا می‌‌کنند.

وی ادامه داد: در صورت ایجاد شفافیت در معاملات مسکن، مردم می‌‌توانند با اطلاعات و اطمینان بیشتری دست به معامله بزنند و قدرت رقابت برابری را ایجاد کنند.

محمودزاده افزود: با رونق معاملات املاک در بورس کالا، همه املاکی که قرار است به مزایده گذاشته شود از طریق یک مکان و مجرای مشخصی برای معامله گذاشته می‌‌شود که به طور حتم در ایجاد یک رقابت سالم تاثیرگذار خواهد بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بازار سرمایه یکی از روش‌‌هایی است که از سوی وزارت راه و شهرسازی به عنوان منبعی قابل اتکا برای تامین مالی طرح‌‌های مسکن و رشد تولید مورد توجه قرار گرفته است.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , سیاسی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

محسن علیزاده گفت،ما موافق ورود اشخاص حقیقی در بورس کالا برای معاملات مسکن هستیم. چرا که با این اقدام یک روند منطقی و شفاف قیمت در کشور ایجاد می‌شود. عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس در پاسخ به سوالی مبنی...
شرکت کارگزاری دانایان پارس به صورت سهامی خاص فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1383 آغاز نموده است. شرکت کارگزاری دانایان پارس با توجه به راهبردهای سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر افزایش رضایت و اعتماد فعالان بازار...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها