دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   معتبرترین مرکز خرید نایلکس و ظروف یکبارمصرف
۱۹ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۵

معتبرترین مرکز خرید نایلکس و ظروف یکبارمصرف

به دلائل بسیار زیادی دقت کنید که چرا پلاستیکی ها و خصوصآ ظروف یکبار مصرف به طور گسترده در اتفاقات و اجتماعات بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

ظروف یکبار مصرف به دلیل برخورداری از مزیت های فراوانی از جمله وزن سبک و جابجایی و حمل آسان ، رعایت بهداشت برای استفاده مردم در محیط خارج از خانه ، کاهش هزینه اقتصاد خانوار، زمان و قابلیت بازیافت این گونه محصولات ، طرفداران زیادی در کشوردارد.

همچنین، ظروف یکبارمصرف این قابلیت را دارند در صورت درخواست مصرف کننده بصورت بسیار راحت سفارشی تولید گردند. این مزیت در پروژه های تبلیغاتی و مناسبت های مختلف بسیار پرکاربرد و مورد اقبال مصرف کنندگان واقع گردیده است.

موسسه بازرگانی پویا با ۴۰ سال سابقه معتبر وارد کننده و توزیع کننده انواع محصولات یکبارمصرف از بهترین برندهای تولیدکننده ، توانسته نیاز مصرف کننده ایرانی را به رضایتمندی کامل و کیفیت مرغوب ارائه کند.

محصولات بازرگانی پویا به شرح زیر است:

*خلال دندان

*سیخ چوبی

*سفره یکبارمصرف مجلسی

*سفره یکبارمصرف کاغذی

*ظروف یکبارمصرف شیشه ای

*انواع ظروف کاغذی و تم تولد

*انواع ظروف الومینیومی

*انواع نی یکبارمصرف

*ظروف گیاهی

*انواع دستمال کاغذی

*توزیع و پخش انواع نایلکس سفید در همه سایز

*پخش انواع نایلکس چاپی دسته موزی و دسته تقویت در همه سایز با چاپ عمومی و اختصاصی شما

*پخش انواع نایلون زباله در همه سایز های معمولی وصنعتی مصارف برای تالار،رستوران ها ، مدارس،اداره جات و…

 

 

همچنین ، بازرگانی پویا ارسال سریع به سراسر نقاط ایران را می پذیرد. برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۲۶۹۰۵۰۶۵ تماس حاصل نمایید.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

محمدتقی زاجکانی ها گفت: از ۴۲ روستای فاقد راه آسفالته، ۳۶ روستا در شهرستان قزوین از جمله ۱۴ روستا در بخش رودبار الموت غربی و ۱۲ روستا نیز در بخش طارم سفلی قرار دارند.  از سوی معاونت برنامه ریزی و امور زیربنایی معاونت...
به نقل از ایرنا، نشست کمیسیون فراخوان عمومی واگذاری حق بهره برداری از ۳۸ بنای تاریخی و فرهنگی، با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده بازرسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران صندوق توسعه و احیاء برگزار شد...

مطالب مرتبط با برچسب