سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   معدن انگوران زنجان باید جبران خسارت کند
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۴:۰۰

رییس خانه معدن استان زنجان :

معدن انگوران زنجان باید جبران خسارت کند

معدن انگوران باید خسارت‌هایی را که به منطقه وارد کرده است، جبران کند.

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان شده است، گفت: این معدن با توجه به ماده ۲۴ قانون معادن، در زمان صدور پروانه مجوز گرفته است و سازمان صمت استان، بر اساس این ماده موظف است که به محیط زیست، منابع طبیعی و سازمان های ذیربط، نامه نگاری کرده و نظر آنها را نسبت به محدوده اعلام کند که در زمان مقرر انجام شده است.

در حالی که پروانه قبلا صادر شده و سازمان صنعت معدن و تجات هم بر اساس مزایده، این پروانه را به شخص دیگری واگذار کرده است.

وی، با بیان اینکه همه موارد قانونی آن رعایت و استعلام انجام شده است، گفت: محیط زیست و صمت در تلاش هستند که این موضوع را رفع کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
استفاده از ماسک سه بعدی طرح دار این روزها استفاده از کالاهایی که قبلا مرکز توجه نبودند، بسیار پرطرفدار شده است. استفاده از کالاهایی مانند ماسک سه بعدی، دستگاه اکسیژن ساز و دستگاه های ماساژور بسیار رایج شده است. به همین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها