پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مناقصه کمربندی فریدونکنار برگزار شد
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۴۸

مناقصه کمربندی فریدونکنار برگزار شد

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر از برگزاری مناقصه کمربندی فریدونکنار و تعیین پیمانکار این پروژه خبر داد.

ولی الله نانواکناری ظرفیت توریست پذیری در ایران را به دلیل جاذبه های گردشگری و وجود امکانات بالا و جزو ۱۰ کشور دنیا دانست و گفت: متاسفانه سالانه ۲.۵ میلیارد دلار سرمایه از کشور به ترکیه وارد می شود و نتوانستیم در زمینه جذب سرمایه از صنعت توریسم بهره چندانی بریم.

وی با اشاره به تقسیمات جدید افزود: در حوزه انتخابیه خود تلاش داریم سه منطقه به شهر تبدیل شود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار درباره کمربندی فریدونکنار گفت: این طرح و جاده اجاگسر و عزیزک در دستور کار قرار گرفته است و درباره کمربندی نیز مناقصه برگزار و پیمانکار معرفی شده است.

نانواکناری درباره منطقه آزاد در استان مازندران گفت: قرار شد سه منطقه در استان مازندران به عنوان منطقه آزاد معرفی شود که شامل امیرآباد، فریدونکنار و بابلسر و نوشهر و چالوس است و هفته گذشته نیز کارشناسانی برای بازدید به منطقه اعزام شده اند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها