شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگ و هنر  »   «معمای شاه» امشب به پایان می رسد
۱۳ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۱۱

پس از پخش نود و پنج قسمت

«معمای شاه» امشب به پایان می رسد

 به نقل از روابط عمومی شبکه یک سیما، امشب (۱۳  بهمن‌ماه)،«معمای شاه» امشب به پایان می رسد .

مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس در سال ۱۳۱۵ تا زمان مرگ او به تصویر می‌کشد.

این مجموعه که بیش از ۷۰۰ لوکیشن دارد که در آن ۱۶۰۰ بازیگر اصلی و فرعی ایفای نقش کرده‌اند، روایتگر ماجراهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت رضاشاه و محمدرضا در دوران پهلوی بود که در ۹۵ قسمت تولید و پخش شد.

پس از اتمام سریال سریال «معمای شاه»، مجموعه تلویزیونی «پایان نمایش» به کارگردانی مرحوم بهمن زرین‌پور و تهیه‌کنندگی رضا انصاریان از جمعه (۱۵ بهمن‌ماه) ساعت ۲۲:۱۵ به راهی آنتن شبکه یک سیما می‌شود. این سریال، داستان زندگی پسر جوانی به نام حامد را در سال های ۱۳۴۱ تا ۱۳۵۱ روایت می کندکه به دلیل مبارزات سیاسی، به زندان منتقل شده است. امین زندگانی، سهیلا رضوی، مینا جعفرزاده، سولماز غنی، شهرام عبدلی، فریبا متخصص، شمسی فضل اللهی، سیامک اطلسی، نیکو خردمند و محمود عزیزی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگ و هنر

به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...
به نقل از ایرنا،این مهم در راستای نام‌گذاری سال جاری با عنوان «سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب، همچنین لزوم حمایت از صاحبان صنایع کوچک انجام شد. به این منظور صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک با پذیرش ریسک...

مطالب مرتبط با برچسب