سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   ملی پوشان والیبال نشسته به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۰

ملی پوشان والیبال نشسته به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند

مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۵ تا ۱۳ تیرماه در هانگژو چین برگزار می شود و کاروان ایران به سرپرستی هادی رضایی در هر دو بخش مردان و زنان در این رقابت ها شرکت خواهد کرد. 

به نقل از مهر، داود علیپوریان، محمدخالقی، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری، امیرحسین کفشدار، میثم علیپور، مهرزاد مهروان، احمد ایری و حسین گلستانی اعضای تیم ملی والیبال نشسته مردان هستند. در بخش بانوان نیز نسرین فرهادی، طیبه جعفری، معصومه زارعی، ندا پنجه باشی، بتول خلیل زاده، بتول جعفریان، رضوان میرزایی، مهری فلاحی، فرزانه حیدری، زینب ملکی، مژگان سعیدی و زهرا دانایی ترکیب تیم زنان ایران را تشکیل می دهند. 

بتول مشرف جوادی به عنوان سرپرست بانوان، علیرضا معمری و مریم ایرانمنش به عنوان مربیان تیم ملی، بهمن تاروری زاده به عنوان مربی بدن ساز در این اعزام ملی پوشان را همراهی می کنند.

همچنین ابراهیم فیروزی، مهدی عاشوری و سید محمد مهدی موسوی به عنوان داوران مدعو همراه با لیلی توکلی به عنوان عضو ژوری از سوی فدراسیون پاراوالیبال آسیا و اقیانوسیه در این رویداد ورزشی حضور دارند.

مسابقات والیبال نشسته معلولان قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در بخش مردان با حضور  تیم های چین، ایران، عراق، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا  برگزار می شود و در بخش بانوان این رقابت ها نیز  تیم های چین، ایران، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا حضور دارند. 

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...
آیدین هاشمی  گفت:این پروژه مهم در سه‌راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس‌آباد به شهر مغانسر واقع شده که این سه‌راهی ضمن اتصال شهر پارس‌آباد، روستاهای محمودآباد طالقانی، تکله‌کندی و عباس‌آباد را نیز به مغانسر متصل می‌کند. به‌خاطر تصادفات زیاد...

مطالب مرتبط با برچسب