پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصات بین‌المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه
۵ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۴

با حضور شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد

مناقصات بین‌المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران – سپهر سپهری در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه انرژی کیش در جمع خبرنگاران درباره حضور شرکت ملی حفاری ایران در مناقصات بین المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه، گفت: هم اکنون توسعه فعالیت ها ابتدا با دو اولویت عراق و عمان و سپس قطر در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اعلام اینکه اخیرا شرکت «انی ایتالیا» از شرکت ملی حفاری ایران برای حضور در سه مناقصه حفاری در عراق دعوت کرده است، تصریح کرد: بر این اساس پیشنهاد حضور در سه منطقه و حفاری ۱۲، ۱۵ و ۶ حلقه چاه از سوی شرکت انی مطرح شده است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به سابقه همکاری مشترک این شرکت با انی ایتالیا در پروژه توسعه میدان نفتی دارخوین، اظهار کرد: علاوه بر حضور در این منطقه مذاکرات با شرکت ملی حفاری عراق با اولویت توسعه فعالیت های حفاری در منطقه بصره آغاز شده است.

وی با اشاره به ظرفیت تولید روزانه ۳.۵ میلیون بشکه نفت در بصره عراق، تاکید کرد: با توجه به حسن همجواری، مرز مشترک، وجود منطقه آزاد اروند و پائین بودن هزینه های شرکت ملی حفاری در مقایسه با شرکت های اروپایی می توانیم در پروژه های حفاری نفت و گاز عراق و سپس عمان حضور داشته باشیم.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها