یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصات ساخت‌وسازهای غیرمجاز روستای زیارت
۲ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۳:۰۵

مدیرکل بازرسی استان گلستان:

مناقصات ساخت‌وسازهای غیرمجاز روستای زیارت

محمدتقی مشهدی گفت:پرونده مربوط به ساخت‌وسازهای غیرمجاز در روستای زیارت گرگان، حدود سه ماه قبل تکمیل و به دستگاه قضایی فرستاده شد و در آنجا نیز فرایند رسیدگی را طی می‌کند.

محمدتقی مشهدی گفت:در رابطه با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در روستای زیارت گرگان، ۲۰ تا ۳۰ فرد مسئول به خاطر اقدامات خلاف قانون و ترک فعل به دستگاه قضایی معرفی شدند.

ین افراد شامل مسئولین وقت در ۶ دستگاه اجرایی و حتی معاونین وقت استاندار می‌شود و رسیدگی به پرونده آنها در مراجع ذیصلاح در حال انجام است.

طی یک سال اخیر ۱۵ فقره کشف فساد اقتصادی شامل ارتشاء، اختلاس، تحصیل مال نامشروع و کلاهبرداری در استان داشتیم که به دستگیری افراد منجر شد و برخی محکوم و برخی نیز در مراحل تحقیقات قرار دارند.

در یکی از موارد رئیس بانک با همراهی یکی از کارکنان بانک در بحث تسهیلات ارزان قیمت سیل سال ۹۸، از افراد فرم تعهد سفید امضا دریافت و بعد از دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای هر مشتری، ۹۵ میلیون تومان را برای خود برمی‌داشتند و تنها ۵ میلیون تومان را به حساب مشتری واریز می‌کردند. این افراد از این راه حدود ۸ میلیارد تومان به دست آوردند.

 طی یک سال اخیر حدود ۱۱۰ نفر از مدیران، کارمندان و کارشناسان دستگاه‌های مختلف به دلیل ترک فعل به دستگاه قضایی معرفی شدند. در این مدت با نظارت بر معاملات، مناقصات و مزایده‌ها از حیف و میل شدن ۹۱۰ میلیارد تومان جلوگیری شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب

محمدتقی مشهدی گفت:به عنوان نمونه بخش عمده شکایت مردم گرگان به سازمان بازرسی مربوط به نحوه ساخت و کیفیت چند زیرگذر این شهر بود که رسیدگی به این شکایت ها در حال انجام است. در یک سال اخیر بررسی عملکرد ادارات...