دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بین الملل, سیاسی  »   برگزاری مناقصات میادین نفتی و گازی/ بدون حضور شرکت های اکتشاف و تولید داخلی
۲۷ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۲۸

شرکت ملی نفت ایران برگزار می کند

برگزاری مناقصات میادین نفتی و گازی/ بدون حضور شرکت های اکتشاف و تولید داخلی

شرکت ملی نفت ایران برای انجام تعدادی از پروژه های اکتشاف، تولید نفت و گاز خود، به شرکت های اکتشاف و تولید (E&P) خارجی معتبر و واجد شرایط فراخوان داد.

اطلاعیه تکمیل فرم ارزیابی صلاحیت شرکت های اکتشاف و تولید نفت و گاز(E&P) خارجی به منظور حضور در مناقصات قراردادهای بالادستی نفت و گاز منتشر شد.

لازم به ذکر است پروژه‌های مورد نظر که به تدریج اعلام می‌ شوند، بر اساس قوانین و مقررات ایران در فهرست مناقصه قرار گرفته و واگذار خواهند شد. اسناد ارزیابی صلاحیت و اطلاعات مرتبط مانند شیوه‌ها، معیار و رویه‌های ارزیابی نیز در تارنمای رسمی شرکت ملی نفت ایران www.nioc.irدر دسترس خواهد بود.

لازم است متقاضیان یک نسخه از مدارک مورد نیاز و اطلاعات مرتبط با آن را به همراه فایل‌های الکترونیکی تا ۲۹ آبان ماه ۱۳۹۵(۱۹ نوامبر ۲۰۱۶) به نشانی پستی و الکترونیکی زیر ارسال کنند:

نشانی: خیابان کریمخان زند، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ ، شماره ۵۲۳ ساختمان مرکزی ششم شرکت ملی نفت ایران، طبقه پنجم، اتاق ۵۰۱ پست الکترونیکی: ipc@nioc.ir

فهرست نهایی متقاضیان واجد شرایط روز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۵ (۷ دسامبر ۲۰۱۶) در تارنمای شرکت ملی نفت ایران به آدرس www.nioc.ir منتشر خواهد شد.

همچنین، معاون وزیر نفت با بیان اینکه هم اکنون ۸۸ طرح در شرکت ملی نفت ایران تعریف شده است، گفت: در همین رابطه ۵۱۵ پروژه و نزدیک به ۲ هزار زیر پروژه تعریف شده و امضای ۴ هزار قرارداد نیز در دستور کار قرار دارد.

علی کاردر، افزود: قراردادهای ما نتیجه‌محور و میدان‌محور خواهد بود به طوری‌که در آینده پرداخت‌ها نه به ازای صورت‌وضعیت بلکه به ازای میزان تحقق اهداف صورت می‌گیرد.
او با تاکید بر دشواری های ارائه پروژه ها به شرکت های بین المللی  گفت: هم اکنون تمامی فعالیت های مربوط به یک پروژه، حتی در موارد غیرمربوط نیز از سوی شرکت ملی نفت ایران انجام می شود، اما شرکت های بین المللی تنها در حوزه های تخصصی مربوط به خود فعالیت می کنند که این امر ممکن است منجر به کاهش سرعت انجام پروژه ها شود.

وی با بیان اینکه شرکت‌های بین‌المللی از مشارکت با شرکت‌های ایرانی استقبال کرده اند، ادامه داد: هم‌اکنون ١١ شرکت صاحب‌صلاحیت برای فعالیت در زمینه اکتشاف و تولید در ایران شناسایی شدند که این شرکت‌ها هم اکنون اکتشاف و تولید نیستند و باید به این سمت حرکت کنند.

پایان خبر – ف م
فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بین الملل  , سیاسی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب