سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   اعلام مناقصه  »   مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ 95/09/07
7 آذر 1395 , ساعت 11:14

در استان بوشهر برگزار می شود

مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ ۹۵/۰۹/۰۷

شرکت نفت فلات قاره ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده نفت و گاز دریایی جهان است که وظیفه استخراج و بهره‌برداری از میادین نفتی و گازی کشور در طول بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از گستره آبهای نیلگون خلیج فارس (به استثناء پارس جنوبی و شمالی) و همچنین دریای عمان را با پیشینه نیم قرن تجربه بر عهده دارد.

حوزه اصلی فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران منطقه خلیج فارس است که در نظر دارد انجام مناقصات ذیل را به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید:

۱- مناقصه عملیات سندبلاست و رنگ‌آمیزی تاسیسات Sea Water intake کارخانه درود ۳

۲-مناقصه تأمین ماشین‌آلات و ارائه خدمات تخلیه و بارگیری، صفافی و انبارداری کالا در منطقه خارگ

۳-مناقصه تأمین و راهبری وسایط نقلیه سبک و سنگین در ناحیه بوشهر

براساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط می توانند با به همراه داشتن معرفی نامه، اساسنامه و گواهی صلاحیت پیمانکاری شرکت خود به نشانی شرکت نفت فلات قاره ایران مراجعه و اسناد ارزیابی کیفی دریافت نمایند.

یادآور می شود شرکت نفت فلات قاره به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسیده به تقاطع شهید مدرس، خیابان تورج، خیابان خاکزاد، شماره ۱۲، شرکت نفت فلات قاره ایران، طبقه پنجم، امور قراردادها است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها