دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ 95/09/07
۷ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۱۴

در استان بوشهر برگزار می شود

مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ ۹۵/۰۹/۰۷

شرکت نفت فلات قاره ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده نفت و گاز دریایی جهان است که وظیفه استخراج و بهره‌برداری از میادین نفتی و گازی کشور در طول بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از گستره آبهای نیلگون خلیج فارس (به استثناء پارس جنوبی و شمالی) و همچنین دریای عمان را با پیشینه نیم قرن تجربه بر عهده دارد.

حوزه اصلی فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران منطقه خلیج فارس است که در نظر دارد انجام مناقصات ذیل را به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید:

۱- مناقصه عملیات سندبلاست و رنگ‌آمیزی تاسیسات Sea Water intake کارخانه درود ۳

۲-مناقصه تأمین ماشین‌آلات و ارائه خدمات تخلیه و بارگیری، صفافی و انبارداری کالا در منطقه خارگ

۳-مناقصه تأمین و راهبری وسایط نقلیه سبک و سنگین در ناحیه بوشهر

براساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط می توانند با به همراه داشتن معرفی نامه، اساسنامه و گواهی صلاحیت پیمانکاری شرکت خود به نشانی شرکت نفت فلات قاره ایران مراجعه و اسناد ارزیابی کیفی دریافت نمایند.

یادآور می شود شرکت نفت فلات قاره به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسیده به تقاطع شهید مدرس، خیابان تورج، خیابان خاکزاد، شماره ۱۲، شرکت نفت فلات قاره ایران، طبقه پنجم، امور قراردادها است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب