یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ 95/09/07
۷ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۱۴

در استان بوشهر برگزار می شود

مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ ۹۵/۰۹/۰۷

شرکت نفت فلات قاره ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده نفت و گاز دریایی جهان است که وظیفه استخراج و بهره‌برداری از میادین نفتی و گازی کشور در طول بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از گستره آبهای نیلگون خلیج فارس (به استثناء پارس جنوبی و شمالی) و همچنین دریای عمان را با پیشینه نیم قرن تجربه بر عهده دارد.

حوزه اصلی فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران منطقه خلیج فارس است که در نظر دارد انجام مناقصات ذیل را به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید:

۱- مناقصه عملیات سندبلاست و رنگ‌آمیزی تاسیسات Sea Water intake کارخانه درود ۳

۲-مناقصه تأمین ماشین‌آلات و ارائه خدمات تخلیه و بارگیری، صفافی و انبارداری کالا در منطقه خارگ

۳-مناقصه تأمین و راهبری وسایط نقلیه سبک و سنگین در ناحیه بوشهر

براساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط می توانند با به همراه داشتن معرفی نامه، اساسنامه و گواهی صلاحیت پیمانکاری شرکت خود به نشانی شرکت نفت فلات قاره ایران مراجعه و اسناد ارزیابی کیفی دریافت نمایند.

یادآور می شود شرکت نفت فلات قاره به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسیده به تقاطع شهید مدرس، خیابان تورج، خیابان خاکزاد، شماره ۱۲، شرکت نفت فلات قاره ایران، طبقه پنجم، امور قراردادها است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

رضا جمشیدی گفت: هزینه اجرای عملیات مورد نیاز برای برق‌رسانی به شهرک‌های صنعتی، رقم بالایی را طلب می کند به طوری که تامین مالی آن عددی بسیار سنگین است. هزینه برق‌رسانی به شهرک صنعتی سبزوار هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، شهرک صنعتی قوچان هزار و ۴۰۰...
افشین حبیب زاده گفت:انسانها در طبع خود منافع خانواده و دوستان را به دیگران ترجیح می‌دهند. نظریه‌های زیست‌شناسی تکاملی جدید این گزاره را به تصریح عنوان می‌کنند که روابط خویشاوندی و دادوستد بر مبنای لطف متقابل الگوی طبیعی ترجیحات انسان‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب