پنجشنبه, ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ 95/09/07
۷ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۱۴

در استان بوشهر برگزار می شود

مناقصات نفت فلات قاره ایران مورخ ۹۵/۰۹/۰۷

شرکت نفت فلات قاره ایران یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده نفت و گاز دریایی جهان است که وظیفه استخراج و بهره‌برداری از میادین نفتی و گازی کشور در طول بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر از گستره آبهای نیلگون خلیج فارس (به استثناء پارس جنوبی و شمالی) و همچنین دریای عمان را با پیشینه نیم قرن تجربه بر عهده دارد.

حوزه اصلی فعالیت شرکت نفت فلات قاره ایران منطقه خلیج فارس است که در نظر دارد انجام مناقصات ذیل را به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید:

۱- مناقصه عملیات سندبلاست و رنگ‌آمیزی تاسیسات Sea Water intake کارخانه درود ۳

۲-مناقصه تأمین ماشین‌آلات و ارائه خدمات تخلیه و بارگیری، صفافی و انبارداری کالا در منطقه خارگ

۳-مناقصه تأمین و راهبری وسایط نقلیه سبک و سنگین در ناحیه بوشهر

براساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط می توانند با به همراه داشتن معرفی نامه، اساسنامه و گواهی صلاحیت پیمانکاری شرکت خود به نشانی شرکت نفت فلات قاره ایران مراجعه و اسناد ارزیابی کیفی دریافت نمایند.

یادآور می شود شرکت نفت فلات قاره به نشانی تهران، خیابان ولی عصر، بالاتر از مسجد بلال، نرسیده به تقاطع شهید مدرس، خیابان تورج، خیابان خاکزاد، شماره ۱۲، شرکت نفت فلات قاره ایران، طبقه پنجم، امور قراردادها است.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ایلنا،‌ اردشیر سعدمحمدی با تأکید بر اتمام انتظار مردم آذربایجان برای شروع عملیات اجرایی این مگاپروژه گفت: این طرح در ظرف 3 سال آینده به بهره‌برداری برسد. وی همچنین با اشاره به عملیات اکتشافاتی اخیر گفت: در حال...
به نقل از ایلنا، به گفته این مسئول، پروژه یاد شده شامل ۶ کیلومتر مسیر، ۳۰۰ هزار مترمکعب خاکریزی وتثبیت بستر با مبلغ قرارداد ۱۹ میلیارد تومان است. وی اضافه کرد: پروژه‌ بعدی که در قالب یک پکیج کامل زیرساختی شهر...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها