یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   مناقصات پروژه های دولتی باید در شرایط رقابت عادلانه برگزار شود
۱۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۹

مناقصات پروژه های دولتی باید در شرایط رقابت عادلانه برگزار شود

بهرام نصراللهی زاده در حاشیه دیدار اعضای انجمن پیمانکاران عمرانی استان کردستان با اشاره به اینکه بهره گیری از ظرفیت و توان بخش خصوصی برای توسعه استان از مهمترین سیاست های دولت است، اظهار کرد: دولت نیز خود را موظف به تقویت بخش خصوصی و تسهیل شرایط برای نقش آفرینی بیشتر و تسهیل مشارکت این بخش می داند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خاطر نشان کرد: شرکت های مشاور و پیمانکاران از مجموعه های عمده و توانمند بخش خصوصی با توان فنی و اجرایی بالا به شمار می آیند که وجود هماهنگی و انسجام بیشتر در میان این بخش ها می تواند بر توان و اراده اجرایی آنان بیفزاید.

 نصراللهی زاده گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان از نقش آفرینی نهادهای غیر دولتی توانمند و اثرگذار در توسعه استان استقبال و تلاش می کند شرایط را به نفع بخش خصوصی بیشتر تسهیل کند.

وی در مورد نظرات جامعه پیمانکاران در خصوص برگزاری مناقصات در دستگاهها  نیز گفت: سیاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان بر شفافیت است و از نگاه این سازمان در برگزاری مناقصات و واگذاری پروژه های دولتی باید شرایط رقابت عادلانه و سالم برای همه متقاضیان فراهم شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب