یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه شبکه جمع آوری فاضلاب ورامین
۲۹ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۲

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار می کند

مناقصه شبکه جمع آوری فاضلاب ورامین

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به نمایندگی از آب و فاضلاب استان تهران ارزیابی کیفی توان انجام کار و مناقصه عمومی مناقصه شبکه جمع آوری فاضلاب ورامین به طول ۱۷۹۳۷ متر در اقطار مختلف را برگزار می کند.

طبق این گزارش، مبلغ برآورد مالی این مناقصه، ۵۳.۰۳۶.۷۱۴.۱۸۷ ریال براساس فهرست بها پایه و شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب سال ۱۳۹۵ و مبلغ تضمین به میزان ۲.۲۶۰.۷۴۰.۰۰۰ریال است.

در این آگهی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران، از کلیه پیمانکاران واجد صلاحیت پیمانکاری دعوت می کند جهت خرید اسناد مناقصه مذکور، حداکثر تا ساعت ۱۵ روز سه شنبه مورخ ۹۵/۰۹/۰۹ به شرکت مهندسین مشاور پارس آب تدبیر (مشاور طرح) مراجعه و اقدام نمایند.

همچنین، متقاضیان هنگام مراجعه بایستی معرفی نامه رسمی و معتبر به همراه فیش بانکی واریز شده هزینه خرید اسناد (به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به شماره حساب ۰۱۰۴۵۰۴۶۵۰۰۰۱ بانک ملی ایران به نام شرکت پارس آب تدبیر ) به همراه داشته باشند.

بر پایه این گزارش، شرکت مهندسین مشاور پارس آب تدبیر در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مشاوره در گروه تخصصی تاسیسات آب و فاضلاب و محیط زیست آغاز نمود و درحال حاضر این شرکت با بیش از ۲۸۵ نفر  پرسنل فنی و پشتیبانی مجرب تمام وقت و ۴۰ نفر کارشناس پاره وقت آمادگی کامل جهت ارائه خدمات مهندسی در زمینه های تخصصی  را دارا میباشد.

در ضمن ، شرکت مهندسین مشاور پارس آب تدبیر به نشانی تهران – خ کارگر شمالی – خیابان نصرت بین کارگر و جمالزاده پلاک ۲۶ و شماره تماس ۶۶۹۲۲۲۰۵ -۶۶۹۳۷۷۸۶ است.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها