دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه شبکه جمع آوری فاضلاب ورامین
۲۹ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۲

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار می کند

مناقصه شبکه جمع آوری فاضلاب ورامین

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به نمایندگی از آب و فاضلاب استان تهران ارزیابی کیفی توان انجام کار و مناقصه عمومی مناقصه شبکه جمع آوری فاضلاب ورامین به طول ۱۷۹۳۷ متر در اقطار مختلف را برگزار می کند.

طبق این گزارش، مبلغ برآورد مالی این مناقصه، ۵۳.۰۳۶.۷۱۴.۱۸۷ ریال براساس فهرست بها پایه و شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب سال ۱۳۹۵ و مبلغ تضمین به میزان ۲.۲۶۰.۷۴۰.۰۰۰ریال است.

در این آگهی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران، از کلیه پیمانکاران واجد صلاحیت پیمانکاری دعوت می کند جهت خرید اسناد مناقصه مذکور، حداکثر تا ساعت ۱۵ روز سه شنبه مورخ ۹۵/۰۹/۰۹ به شرکت مهندسین مشاور پارس آب تدبیر (مشاور طرح) مراجعه و اقدام نمایند.

همچنین، متقاضیان هنگام مراجعه بایستی معرفی نامه رسمی و معتبر به همراه فیش بانکی واریز شده هزینه خرید اسناد (به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به شماره حساب ۰۱۰۴۵۰۴۶۵۰۰۰۱ بانک ملی ایران به نام شرکت پارس آب تدبیر ) به همراه داشته باشند.

بر پایه این گزارش، شرکت مهندسین مشاور پارس آب تدبیر در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مشاوره در گروه تخصصی تاسیسات آب و فاضلاب و محیط زیست آغاز نمود و درحال حاضر این شرکت با بیش از ۲۸۵ نفر  پرسنل فنی و پشتیبانی مجرب تمام وقت و ۴۰ نفر کارشناس پاره وقت آمادگی کامل جهت ارائه خدمات مهندسی در زمینه های تخصصی  را دارا میباشد.

در ضمن ، شرکت مهندسین مشاور پارس آب تدبیر به نشانی تهران – خ کارگر شمالی – خیابان نصرت بین کارگر و جمالزاده پلاک ۲۶ و شماره تماس ۶۶۹۲۲۲۰۵ -۶۶۹۳۷۷۸۶ است.

پایان خبر – ف م

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب