سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه احداث اسکله تجاری بندر دیر
۲۵ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

مناقصه احداث اسکله تجاری بندر دیر

سیاوش ارجمندزاده گفت: مطالعات پروژه احداث ۲۰۰ متر اسکله تجاری بندر دیر با اعتبار ۲۳۰ میلیون تومان به پایان رسید.

سیاوش ارجمندزاده گفت:این پروژه اکنون در حال انجام فرایندهای اداری برای برگزاری مناقصه است که به محض انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می ‎شود.

یکی دیگر از پروژه‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در بندر کنگان و پروژه احداث موج شکن‌های طرح توسعه بندر کنگان به عنوان یکی از مطالبات جدی مردم است که تاثیر بسزایی در صنعت دریانوردی منطقه و این استان خواهد داشت.

این پروژه شامل اجرای موج شکن شرقی به طول یک‎هزار و ۳۵۰ متر و موج شکن غربی به طول ۴۴۰ متر طول و برچیدن ۲۰۰ متر موج شکن موجود است.

 همچنین اجرای راه آسفالتی روی موج شکن‌ها، تهیه و نصب بولارد و روشنایی روی دو موج شکن در قالب این قرارداد اجرایی می‏‌شود.

این پروژه با هزینه‌ ۱۶۵ میلیارد تومان در دست اجرا است که با اتمام آن مساحت حوضچه بندر کنگان از هشت به ۳۶ هکتار و عمق دهانه از ۴ به ۶ متر  افزایش می‌یابد.

دیگر پروژه این اداره کل، احداث ساختمان اداری و آسایشگاه یگان حفاظت بنادر دیر و کنگان است که با مساحت ۲۸۵ متر مربع  در یک طبقه و با اعتباری هفت میلیارد تومان در دست اجرا است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها