سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه احداث بیمارستان تامین اجتماعی آبادان
۲۷ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۰

مناقصه احداث بیمارستان تامین اجتماعی آبادان

سجاد سنگسری گفت: تاکنون ۲ هزار و ۴۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان تامین اجتماعی آبادان اختصاص داده شد و بر اساس مناقصه جدید پیمانکار تجهیز کارگاه خود را آغاز کرده و از ابتدای مهرماه عملیات اجرایی این پروژه مجددا اجرایی خواهد شد.

 عملیات ساخت  بیمارستان جدید تامین اجتماعی آبادان تا ۱۴ ماه آینده به پایان می رسد و پس از رسیدن به پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰ درصد عملیات تجهیز آن آغاز خواهد شد.

 قرار شد کار مطالعاتی بر این بیمارستان انجام شود و به عنوان یکی از بیمارستان‌های حوزه گردشگری سلامت از آن استفاده شود.

در این  سفر نشست مشترکی با مدیران عامل شرکت‌های ایرانول، پتروشیمی، نفت پاسارگاد، کشتی سازی اروندان و دیگر مجموعه‌هایی که ذیل صندوق سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی هستند برگزار شد و ظرفیت‌های جدیدی شناسایی و بررسی شد.

 امید است با شروع دولت جدید حرکت انقلابی و جهادی گروه‌های مدیریتی جدید در این شرکت‌ها در منطقه اشتغال پایدار ایجاد خواهد شود.

از نزدیک با کارگران صحبت کردیم وضعیت حقوق آنها را بررسی و بر اجرای طبقه‌بندی شغل تاکید ویژه شد و مدیر عامل این شرکت‌ها  قول دادند از ماه آینده طبقه‌بندی مشاغل اجرایی شود.

 حتما در چهار ماه آینده مصوبات را بررسی خواهیم کرد و قطعا با بررسی توان مدیران عامل در این شرکت‌ها مطمئنا در زمان بسیار کوتای مردم اتفاقات رخ داده را لمس خواهند کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها