شنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
»   اعلام مناقصه, امور زیربنایی, انرژی  »   مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر
1 دی 1395 , ساعت 14:12

در استان همدان برگزار می شود

مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر

اداره کل نوسازی مدارس استان همدان، استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر را در سطح پیمانکاران واجد شرایط سراسر کشور به مناقصه گذاشت.

اداره کل نوسازی مدارس استان همدان در اولین روز دی ماه، با صدور اطلاعیه ای، از شرکتهای پیمانکار سراسر کشور برای حضور در مناقصه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر، دعوت به عمل آورد.

براساس این گزارش، پیمانکاران دارای تخصص مورد اشاره می توانند از امروز تا پنجم دی ماه، برای دریافت اسناد این مناقصه به سامانه های اینترنتی معتبر مراجعه و سپس، پاکتهای پیشنهادی خود را تا نوزدهم دی ماه به دبیرخانه مناقصه گذار، تحویل دهند.

این گزارش،  حاکی است که مبلغ کل این مناقصه : نوزده میلیارد و نهصد و دوازده میلیون و یکصد و هفده هزار و ششصد و سی ریال  ( ۱۹۹۱۲۱۱۷۶۳۰ ریال)   برابر یک میلیارد و نهصد و نود و یک میلیون و دویست و یازده میلیون و هفتصد و شصت و سه هزار تومان پیش بینی شده است.

همچنین، در اطلاعیه اداره کل نوسازی مدارس استان مدارس استان همدان آمده است که پاکتهای پیشنهادی متقاضیان شرکت در این مناقصه، رآس ساعت ۸/۵ صبح روز بیستم دی ماه در محل این اداره کل و با حضور  آنان، بازگشایی  خواهد شد.

انتهای پیام

م.م

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , امور زیربنایی  , انرژی

صندوق بازنشستگی کشوری در ایران یکی از سازمان‌های باسابقه کشور است که مهم ترین اهداف آن در دوره مدیریت جدید در دولت سیزدهم، شفافیت، ارتقا خدمات رفاهی بازنشستگان، بهره‌برداری اقتصادی و اطمینان‌بخش از دارایی‌های صندوق از طریق سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های...
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مهمترین برنامه بخش معدن این سازمان فعال‌سازی همه معادن راکد و سپس واگذاری آنها در قالب مزایده عمومی به متقاضیان سرمایه‌گذاری است. محمد توکلی روز چهارشنبه...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها