دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, امور زیربنایی, انرژی  »   مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر
۱ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۴:۱۲

در استان همدان برگزار می شود

مناقصه استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر

اداره کل نوسازی مدارس استان همدان، استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر را در سطح پیمانکاران واجد شرایط سراسر کشور به مناقصه گذاشت.

اداره کل نوسازی مدارس استان همدان در اولین روز دی ماه، با صدور اطلاعیه ای، از شرکتهای پیمانکار سراسر کشور برای حضور در مناقصه استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس شهرستان ملایر، دعوت به عمل آورد.

براساس این گزارش، پیمانکاران دارای تخصص مورد اشاره می توانند از امروز تا پنجم دی ماه، برای دریافت اسناد این مناقصه به سامانه های اینترنتی معتبر مراجعه و سپس، پاکتهای پیشنهادی خود را تا نوزدهم دی ماه به دبیرخانه مناقصه گذار، تحویل دهند.

این گزارش،  حاکی است که مبلغ کل این مناقصه : نوزده میلیارد و نهصد و دوازده میلیون و یکصد و هفده هزار و ششصد و سی ریال  ( ۱۹۹۱۲۱۱۷۶۳۰ ریال)   برابر یک میلیارد و نهصد و نود و یک میلیون و دویست و یازده میلیون و هفتصد و شصت و سه هزار تومان پیش بینی شده است.

همچنین، در اطلاعیه اداره کل نوسازی مدارس استان مدارس استان همدان آمده است که پاکتهای پیشنهادی متقاضیان شرکت در این مناقصه، رآس ساعت ۸/۵ صبح روز بیستم دی ماه در محل این اداره کل و با حضور  آنان، بازگشایی  خواهد شد.

انتهای پیام

م.م

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , امور زیربنایی  , انرژی

از نشانه های زیبایی هر فرد می توان به داشتن پوست و مویی زیبا و شاداب اشاره کرد . پوست و مو همواره به مراقبت نیاز دارند . بی شک همه خانم ها به دنبال داشتن پوست و مویی زیبا...
انجمن علمی مهندسی عمران دانشکده انقلاب اسلامی تهران با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه فنی و حرفه ای و انجمن های علمی عمران برتر کشور، وبینار «مبانی حقوق قرارداد پیمان» را برگزار می‌کنند. این برنامه مهندس حسین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها