جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   مناقصه انتقال آب از سد طالقان به قزوین
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۰۶

برگزار شد

مناقصه انتقال آب از سد طالقان به قزوین

طی جلسات برقرارشده، در نهایت مجوز انتقال ۶۰ میلیون مترمکعب آب از سد طالقان به‌منظور تأمین آب شرب ۱۴ شهر و ۱۹۸ روستا قزوین انجام‌شده است، دستور این انتقال اخذ شده و رأی کمیسیون ماده ۲۱۵ نیز گرفته‌شده است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مناقصه این کار توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برگزارشده و به‌ زودی کلنگ آن به زمین‌خورده می‌شود که امیدواریم بخش اعظمی از مشکل آب قزوین را برطرف می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات آب شرب اگر ۶۰ میلیون مترمکعب سهم آب دریافت کنیم طی آن ذخایر آب استان افزایش پیدا می‌کند و بسیاری از مشکلات و بحران‌ها را جبران می‌کنیم، همین‌طور میزان ذخایر آب کشاورزی افزایش پیدا کند و جبران کنیم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

به نقل از اقتصاد آنلاین، علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه ایجاد ١٠٠ هزار شغل از طریق سازمان صنایع کوچک را از جمله...
به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهرداد محقق زاده گفت: اجرای متناسب‌سازی مستمری یکی از اصلی ترین دغدغه و مطالبه بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده که همواره موکول به تأمین بار مالی آن توسط دولت شده است...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها