سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه بازگشایی محور شمشک-دیزین
۲۴ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۹:۰۰

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز :

مناقصه بازگشایی محور شمشک-دیزین

علی زندی فر گفت:این طرح در شورای ترافیک استان تاییده نهایی را گرفته و قسمتی ازعملیات اجرایی آن از یک ماه پیش آغاز شده است.

علی زندی فر  گفت:شش سال بود از این محور ترددی انجام نمی‌شد ولی با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ روز است که بازگشایی شده و خودروهای اداره کل راهداری از آن تردد دارند و به دنبال تعریض و آسفالت آن هستیم تا مردم بتوانند مجدداً از آن ترددکنند.

در حال حاضر پیمانکار مشغول کار در محدوده زیرگذر شمالی آن است و به صورت ضربتی پروژه را پیش می‌برد.

تا کنون ۲۵ میلیارد تومان برای این پروژه تخصیص یافته و برای مابقی پروژه نیز به دنبال انتخاب پیمانکار از طریق برگزاری مناقصه هستیم.

در مسیر تکمیل این پروژه دو پل باید تعریض شود و محور کرج به تهران هم اصلاحاتی نیاز دارد که با انجام آن ترافیک محدوده پل فردیس تا ۷۰ درصد کاهش می‌یابد.

در شرایط موجود برای تکمیل پروژه‌های عمرانی نمی‌توان زمان دقیقی را مشخص کرد ولی امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبار، یک ساله به پایان برسد.

 شش سال بود از این محور ترددی انجام نمی‌شد ولی با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ روز است که بازگشایی شده و خودروهای اداره کل راهداری از آن تردد دارند و به دنبال تعریض و آسفالت آن هستیم تا مردم بتوانند مجدداً از آن ترددکنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

تولید و فروش تجهیزات شهربازی شادی سازان دورنگار در تهران شهربازی عموما به پارک های تفریحی که در آنها تجهیزات بازی و سرگرمی نصب شده باشد شهربازی می گویند. امروزه شهربازی ها یکی از مراکز تفریحی محسوب می شود، که بیشتر...
دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...

مطالب مرتبط با برچسب

علی زندی فر گفت: طی سنوات گذشته ریزش های مکرر کوه  در جاده شمشک به دیزین سبب تخریب کامل ۲ کیلومتر از این جاده شده بود که ۲ ماه پیش 30 درصد از عملیات ریزش برداری، تسطیح و زیرسازی آن  انجام شده است.  برای رفع...