پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه بدنه سد دالکی بزودی برگزار می شود
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۲

مناقصه بدنه سد دالکی بزودی برگزار می شود

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت قابل توجه سد دالکی گفت: کانال ها در حال اتمام است و بزودی مناقصه بدنه سد دالکی برگزار می شود.

محمد باقر سعادت در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: ۸۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در بحث گردشگری و ۴۰ میلیارد ریال نیز به ورزش و جوانان در اعتبارات سالجاری شهرستان دشتستان اختصاص یافته است.
وی اظهارداشت:یکی از مشکلات عمده مردم شهرستان دشتستان مشکل کشاورزی و نخیلات است که بطور جدی پیگیری هایی صورت گرفت که یکی از آنها پیگیری اجرای سد دالکی است.
سعادت یادآورشد: باتوجه به راکد بودن این پروژه با رایزنی های انجام شده با وزارت نیرو و با تغییر پیمانکار اکنون سد دالکی با پیشرفت قابل توجهی درحال انجام است و بزودی کانالها به اتمام می رسد و بدنه سد به مناقصه می رود.

این سد در فاصله ده کیلومتری شهر دالکی و در ۵۴۰۶۶۰ درجه طول شرقی و ۳۲۶۰۵۵۵ درجه عرض شمالی واقع می باشد. این سد از نوع خاکی با هسته آسفالتی،طول تاج ۱۱۷۶ متر،ارتفاع از بستر ۹۷ متر و عرض پی ۴۵۰ متر می باشد.

پایان حبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها