سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه بهسازی راه‌های جوین خراسان رضوی
۲۳ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۰

فرماندار جوین:

مناقصه بهسازی راه‌های جوین خراسان رضوی

حسین جمشیدی گفت:با مساعدت استاندار این استان عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه‌های ارتباطی این شهرستان تسریع می‌شود.

حسین جمشیدی گفت: یکی از مشکلات شهرستان جوین وضعیت نامناسب جاده های این منطقه است که برای بهبود این وضعیت در سفر استاندار خراسان رضوی موارد خوبی به تصویب رسید.

شهرستان جوین در مسیر ارتباطی خراسان رضوی به خراسان شمالی قرار دارد که وضعیت آسفالت جاده های آن نامناسب است از این رو یکی از مصوبات سفر استاندار موافقت با عملیات روکش  آسفالت ۱۴ کیلومتر این جاده‌ بود که مناقصه آن برگزار و در پاییز سال جاری اجرا می شود.

از دیگر مصوبات در حوزه راه، تکمیل چهار کیلومتر راه روستایی “جزندر” جوین است که با بهره برداری از این راه ۱۰۰ درصد راههای روستایی جوین از آسفالت برخوردار می‌شوند.

احداث جاده سلطان آباد خوشاب به شفیع آباد نیز از دیگر مصوبات سفر استاندار بود که با اجرای این طرح شهرستان‌های خوشاب، جوین و جغتای از بن بست خارج می شوند.  

ساخت بخشی از باند دوم جاده‌ سبزوار – جوین – اسفراین نیز به عنوان یکی از مسیرهای پرترافیک و خطرناک از سال گذشته آغاز شده است.

سفر اواخر اردیبهشت سال جاری استاندار خراسان رضوی به شهرستان جوین ۳۷ مصوبه در حوزه‌های مختلف عمرانی، صنعتی، خدماتی و بخش کشاورزی داشت.

نگهداری، نظارت فنی، حفاظت و مرمت ۴۵۰ کیلومتر راه شهری و روستایی در جوین بر عهده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این شهرستان است.  

نقاب، مرکز شهرستان ۵۴ هزار نفری جوین در ۳۱۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد. این شهرستان با دو شهر نقاب و حکم آباد دارای چهار دهستان و ۵۳ روستاست.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

تولید و فروش تجهیزات شهربازی شادی سازان دورنگار در تهران شهربازی عموما به پارک های تفریحی که در آنها تجهیزات بازی و سرگرمی نصب شده باشد شهربازی می گویند. امروزه شهربازی ها یکی از مراکز تفریحی محسوب می شود، که بیشتر...
دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...

مطالب مرتبط با برچسب

سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...
علی زندی فر گفت: طی سنوات گذشته ریزش های مکرر کوه  در جاده شمشک به دیزین سبب تخریب کامل ۲ کیلومتر از این جاده شده بود که ۲ ماه پیش 30 درصد از عملیات ریزش برداری، تسطیح و زیرسازی آن  انجام شده است.  برای رفع...