سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه بین‌المللی تامین تجهیزات ۸۴ پست فوق توزیع برق
۲۲ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۱۷

مناقصه بین‌المللی تامین تجهیزات ۸۴ پست فوق توزیع برق

مدیرکل تامین منابع مالی شرکت توانیر از برگزاری مناقصه بین‌المللی فاز دوم طرح تامین تجهیزات ۸۴ پست فوق توزیع برق خبر داد.

به نقل از وزارت نیرو، مسعود خانی با بیان این که این مناقصه، فاز دوم از طرح تامین تجهیزات ۳۱۲ دستگاه پست فوق توزیع شرکت های برق منطقه ای به شمار می رود، تصریح کرد: فاز نخست این پروژه ها پیشتر توسط شرکت برق منطقه ای تهران به نمایندگی از سایر شرکت‌های برق منطقه‌ای برای تامین تجهیزات ۶۷ دستگاه پست فوق توزیع برق برگزار شده بود.

خانی گفت: باتوجه به نیاز شبکه انتقال، مناقصه تامین تجهیزات احداث ۸۴ پست انتقال و نیز تامین تجهیزات خطوط انتقال و فوق توزیع درحال آماده سازی است و ما امیدواریم که شرکت های داخلی بتوانند توان فنی و اقتصادی خود را در این مناقصه نشان دهند.

خانی با اشاره به این که براساس مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تامین مالی خارجی برای خرید تجهیزاتی که توانایی ساخت داخل آن ها وجود ندارد منوط به انتقال تکنولوژی شده است، تصریح کرد: رعایت مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خصوص توسعه توانمندسازی داخلی در قراردادهای بین المللی در تمام مناقصات مورد تاکید توانیر قرار دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها