سه شنبه, ۰۱ تیر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بین الملل  »   مناقصه بین المللی توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها
۴ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۲۱

به زودی برگزار می شود

مناقصه بین المللی توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها

وزیر راه و شهرسازی گفت:بزودی مناقصه های بین المللی در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها مانند اهواز و تبریز برگزار می شود.

«عباس آخوندی» در دیدار  روز یکشنبه با «الکساندر دوبرینت» وزیر حمل و نقل و زیرساخت دیجیتال آلمان در تهران گفت: خوشبختانه در سفر وزیر حمل ونقل آلمان به تهران ۶ سند همکاری بین دو کشور به امضا رسید تا دو کشور بتوانند در بخش حمل و نقل، همکاری های خود را بیش از پیش تقویت کنند.
وی افزود: دو کشور می توانند در زمینه های مختلف حمل و نقل مناسبات خود را توسعه دهند.

به گفته وی، بزودی مناقصه های بین المللی در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها مانند اهواز و تبریز برگزار می شود و شرکت های آلمانی می توانند در این مناقصه ها شرکت کنند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بین الملل

به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تأمین «خدمات أیاب و ذهاب کارکنان» خود را به پیمانکاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار کند.  از تمامی شرکت‌های فعال در این زمینه، دعوت می‌شود تا از تاریخ اول تا...
به نقل از اقتصاد آنلاین،شرکت ایرانسل در نظر دارد در یک مزایدۀ عمومی فروش تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود را به فروش برساند.  شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل در نظر دارد تعدادی تجهیزات مخابراتی مستعمل و معیوب خود (شامل رک،...

مطالب مرتبط با برچسب