سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بین الملل  »   مناقصه بین المللی توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها
۴ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۹:۲۱

به زودی برگزار می شود

مناقصه بین المللی توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها

وزیر راه و شهرسازی گفت:بزودی مناقصه های بین المللی در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها مانند اهواز و تبریز برگزار می شود.

«عباس آخوندی» در دیدار  روز یکشنبه با «الکساندر دوبرینت» وزیر حمل و نقل و زیرساخت دیجیتال آلمان در تهران گفت: خوشبختانه در سفر وزیر حمل ونقل آلمان به تهران ۶ سند همکاری بین دو کشور به امضا رسید تا دو کشور بتوانند در بخش حمل و نقل، همکاری های خود را بیش از پیش تقویت کنند.
وی افزود: دو کشور می توانند در زمینه های مختلف حمل و نقل مناسبات خود را توسعه دهند.

به گفته وی، بزودی مناقصه های بین المللی در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها مانند اهواز و تبریز برگزار می شود و شرکت های آلمانی می توانند در این مناقصه ها شرکت کنند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بین الملل

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها