جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, بین الملل  »   مناقصه بین المللی توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها
4 آبان 1395 , ساعت 9:21

به زودی برگزار می شود

مناقصه بین المللی توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها

وزیر راه و شهرسازی گفت:بزودی مناقصه های بین المللی در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها مانند اهواز و تبریز برگزار می شود.

«عباس آخوندی» در دیدار  روز یکشنبه با «الکساندر دوبرینت» وزیر حمل و نقل و زیرساخت دیجیتال آلمان در تهران گفت: خوشبختانه در سفر وزیر حمل ونقل آلمان به تهران ۶ سند همکاری بین دو کشور به امضا رسید تا دو کشور بتوانند در بخش حمل و نقل، همکاری های خود را بیش از پیش تقویت کنند.
وی افزود: دو کشور می توانند در زمینه های مختلف حمل و نقل مناسبات خود را توسعه دهند.

به گفته وی، بزودی مناقصه های بین المللی در زمینه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) و سایر فرودگاه ها مانند اهواز و تبریز برگزار می شود و شرکت های آلمانی می توانند در این مناقصه ها شرکت کنند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بین الملل

رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران میهن از تصمیم عجب مسئولان برای واردات تخم مرغ در شرایط مازاد تولید و زیان ۶ هزار میلیار تومانی تولیدکنندگان خبر داد و گفت: قرار بر این است تخم مرغ از تولیدکنندگان ترکیه‌ای گران‌تر...
تیم فوتبال "شاهین" بوشهر که امسال با پسوند "تابان" در لیگ دسته دوم کشور حضور یافته است روزهای ناخوشی را سپری می‌کند و اتفاقی که در بازی نخست این تیم افتاد خود گویای وضعیتی نابسامان در فوتبال بوشهر و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها