سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی, بین الملل  »   مذاکره با شرکت ONGC هندی نتیجه ندهد، مناقصه برگزار می کنیم
۱۶ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۰۴

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس:

مذاکره با شرکت ONGC هندی نتیجه ندهد، مناقصه برگزار می کنیم

در صورت عدم توافق با شرکت هندی بر سر مدل توسعه اقتصادی میدان گازی فرزادB، مناقصه بین المللی آن برگزار خواهد شد.

مذاکرات شرکت نفت و گاز پارس با شرکت  ONGC هند به منظور توسعه میدان مشترک گازی فرزاد B، در حال انجام است. مدیر عامل این شرکت اعلام کرد هم اکنون مهم ترین عامل اختلاف ایران و شرکت هندی برای نهایی کردن قرارداد توسعه میدان گازی فرزاد B، «مدل توسعه اقتصادی» میدان است.

محمد مشکین فام گفت: در صورتی که بر روی مدل اقتصادی و مالی توافق حاصل شود اختلافات اجرایی و فنی قابل حل بوده و در کوتاه ترین زمان امکان توافق نهایی وجود دارد.

وی، با بیان اینکه حداکثر در مدت زمان ۲ ماه امکان انجام گفتگوها وجود دارد، اظهار داشت: در صورتی که در مدت زمان تعیین شده، توافقی حاصل نشود برای توسعه میدان گازی فرزاد B، مناقصه  در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.

پایان خبر -ش الف

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی  , بین الملل

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها