چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی, بین الملل  »   مذاکره با شرکت ONGC هندی نتیجه ندهد، مناقصه برگزار می کنیم
۱۶ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۰۴

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس:

مذاکره با شرکت ONGC هندی نتیجه ندهد، مناقصه برگزار می کنیم

در صورت عدم توافق با شرکت هندی بر سر مدل توسعه اقتصادی میدان گازی فرزادB، مناقصه بین المللی آن برگزار خواهد شد.

مذاکرات شرکت نفت و گاز پارس با شرکت  ONGC هند به منظور توسعه میدان مشترک گازی فرزاد B، در حال انجام است. مدیر عامل این شرکت اعلام کرد هم اکنون مهم ترین عامل اختلاف ایران و شرکت هندی برای نهایی کردن قرارداد توسعه میدان گازی فرزاد B، «مدل توسعه اقتصادی» میدان است.

محمد مشکین فام گفت: در صورتی که بر روی مدل اقتصادی و مالی توافق حاصل شود اختلافات اجرایی و فنی قابل حل بوده و در کوتاه ترین زمان امکان توافق نهایی وجود دارد.

وی، با بیان اینکه حداکثر در مدت زمان ۲ ماه امکان انجام گفتگوها وجود دارد، اظهار داشت: در صورتی که در مدت زمان تعیین شده، توافقی حاصل نشود برای توسعه میدان گازی فرزاد B، مناقصه  در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.

پایان خبر -ش الف

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی  , بین الملل

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها