یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, انرژی, بین الملل  »   مذاکره با شرکت ONGC هندی نتیجه ندهد، مناقصه برگزار می کنیم
۱۶ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۶:۰۴

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس:

مذاکره با شرکت ONGC هندی نتیجه ندهد، مناقصه برگزار می کنیم

در صورت عدم توافق با شرکت هندی بر سر مدل توسعه اقتصادی میدان گازی فرزادB، مناقصه بین المللی آن برگزار خواهد شد.

مذاکرات شرکت نفت و گاز پارس با شرکت  ONGC هند به منظور توسعه میدان مشترک گازی فرزاد B، در حال انجام است. مدیر عامل این شرکت اعلام کرد هم اکنون مهم ترین عامل اختلاف ایران و شرکت هندی برای نهایی کردن قرارداد توسعه میدان گازی فرزاد B، «مدل توسعه اقتصادی» میدان است.

محمد مشکین فام گفت: در صورتی که بر روی مدل اقتصادی و مالی توافق حاصل شود اختلافات اجرایی و فنی قابل حل بوده و در کوتاه ترین زمان امکان توافق نهایی وجود دارد.

وی، با بیان اینکه حداکثر در مدت زمان ۲ ماه امکان انجام گفتگوها وجود دارد، اظهار داشت: در صورتی که در مدت زمان تعیین شده، توافقی حاصل نشود برای توسعه میدان گازی فرزاد B، مناقصه  در سطح بین‌المللی برگزار خواهد شد.

پایان خبر -ش الف

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی  , بین الملل

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها