دوشنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, خودرو, مدیران برتر  »   مناقصه تامین اعتبار خرید موتورلانس و آمبولانس
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۰۰

سرپرست سازمان اورژانس کشور:

مناقصه تامین اعتبار خرید موتورلانس و آمبولانس

دکتر پیمان صابریان گفت:برای خرید ۱۵۰موتورلانس و ۱۰۰۰ دستگاه آمبولانس تامین اعتبار شده است.

دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند. 

هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم. 

با تامین بودجه، مناقصه ٢٠ دستگاه اتوبوس آمبولانس گذاشته شد و در حال تولید است تا به محض آماده شدن این تعداد را در کل کشور تقسیم کنیم. اتوبوس آمبولانس برای خدمت رسانی در حوادث بسیار مناسب است.

وی، با اشاره به خرید ١٠٠ تا ١۵٠ دستگاه موتورلانس گفت: موتورلانس ها زمان رسیدن به بیمار را در شهر های پر ترافیک کاهش می دهند. امیدواریم به زودی به چرخه ما اضافه شوند.

او، افزود: خرید ١٠٠٠ دستگاه آمبولانس نیز قرار است تامین اعتبار شود و بتوانیم با انجام مناقصه این تعداد را میان کشور توزیع کنیم. 

 در اورژانس تهران بالغ بر ۵٠ درصد کمبود نیرو داریم. چارت اورژانس تهران ۴٠ سال است که تغییر نکرده است. این را از سازمان امور استخدامی پیگیری کردیم که امیدواریم به نتیجه برسد.در کل کشور حدود ٨٠٠٠ نفر کمبود نیرو داریم که ٢٧٠٠ نفر در حال جذب هستند. 

 قسمتی از تماس های ما مشاوره ای است که با ورود به پیک پنجم افزایش چشمگیری پیدا کرد. افزایش ماموریت های ما حدود ٢۵ تا ٣٠ درصد بوده است و در هر دقیقه و ثانیه همکاران بنده در حال پاسخگویی هستند که البته بخشی از آن در خصوص مشاوره است.

روند خیلی افزایشی در این مدت نداشتیم و بستری در بیمارستانمان محدود بوده است. پدهای بالگرد فعالی در سطح شهر تهران داریم که در حال استفاده است که شهرداری تهران در این خصوص کمک بسیاری کرد.فضای مناسبی به ما اختصاص داده نشد که به همین جهت آنطور که باید محقق نشد تا در مترو حضور داشته باشیم.

 این طرح هنوز در حال انجام است و پشتیبانی خوبی در این بخش انجام می شود. مشکل خاصی نداشته است. کار بسیار خوب و قابل ستایشی بوده که توسط دکتر کولیوند انجام شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , خودرو  , مدیران برتر

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود به صورت آنلاین کالا و خدمات را ارائه می دهد. مهم ترین نکته در فروش آنلاین کالا و خدمات جلب رضایت و اعتماد مشتری است. هر آنچه نیاز دارید با بهترین قیمت...
معماری داخلی از مهم ترین بخش های ساخت یک ساختمان محسوب می شود ، معماری داخلی پل ارتباطی بین معماری و طراحی داخلی در ساختمان است . مهم‌ترین بخش طراحی داخلی ایجاد فضای کاربردی، آرامش‌بخش و زیبا است . طراح...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها