سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه تعمیر و نگهداشت پل عنبرلو پارس‌آباد
۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

رئیس اداره نگهداری ابنیه راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل:

مناقصه تعمیر و نگهداشت پل عنبرلو پارس‌آباد

آیدین هاشمی گفت:پروژه پل عنبرلوی شهرستان پارس‌آباد از پیشرفت 75 درصدی برخوردار است.

آیدین هاشمی  گفت:این پروژه مهم در سه‌راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس‌آباد به شهر مغانسر واقع شده که این سه‌راهی ضمن اتصال شهر پارس‌آباد، روستاهای محمودآباد طالقانی، تکله‌کندی و عباس‌آباد را نیز به مغانسر متصل می‌کند.

به‌خاطر تصادفات زیاد در محل مذکور از سال ۹۸، تعریض زهکش به‌ طول ۱۰ متر، به ارتفاع ۴ متر و به دهانه ۵ متر و همچنین اصلاح واریانت جدید به طول ۲۰۰ متر، به عمق ۳ متر و به عرض ۱۲ متر اجراء شده است.

 ادامه عملیات اجرای پل با تیر دال فلزی به عرض ۱۰ متر و به دهانه ۲۴ متر در حال انجام است و تاکنون جهت احداث و تعریض پل عنبرلو و بهسازی آن ۱۲ هزار میلیون ریال هزینه شده است.

عملیات تعمیر پل‌های بزرگ جوراب در محور اردبیل نیر – سامیان در محور اردبیل سه راهی صحرا – دوشانلو در محور مشگین شهر اهر – گرده در مسیر کارخانه سیمان شهرستان نمین و تکمیل پل روستایی کمر به گاو درحال اجرا است.

 تعمیرات ابنیه فنی شهرستان گرمی و پل آق چای در محور اردبیل- آستارا نیز مرحله مناقصه را سپری می کنند.

پروژه ورودی و تقاطع غیر همسطح نمین شامل ۸۲۵ متر راهسازی طرفین پل، ۲۱ متر پل با دهانه ۱۰ متری،  ۳۰ هزار مترمکعب خاک برداری، مصالح زیرسازی و بتن ریزی است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها