جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه تکمیل جاده لار هرمزگان
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۲۱:۲۱

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان فارس :

مناقصه تکمیل جاده لار هرمزگان

حسن شبانی گفت:تکمیل جاده لار مرکز این شهرستان به شهرستان بستک هرمزگان اهمیت و ضرورت دارد که به همین دلیل ۲۶ کیلومتر آن به مناقصه گذاشته شد و بزودی با مشخص شدن برنده مناقصه و پیمانکار عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

حسن شبانی گفت: حدود ۱۰ کیلومتر این مسیر با پیشرفت ۷۰ درصد به مرحله آسفالت رسیده که در قسمت‌هایی از این محور زیرسازی‌ها هنوز آماده نیست و تعدادی از پل‌های آن نیاز به تکمیل دارد.

جاده لار- بستک در حقیقت نزدیکترین مسیر برای دسترسی مردم بسیاری از مناطق جنوبی استان فارس و هرمزگان به جزیره کیش، بندرهای چارک، آفتاب، لنگه و شهرستان بستک است.

تردد زیاد مردم غرب استان هرمزگان برای انجام پروازهای داخلی و خارجی خود از طریق فرودگاه بین‌المللی لارستان نیز اهمیت این جاده را برای مردم دو چندان کرده است.

با توجه به وجود گردنه خطرناک و همچنین تردد بالای شهروندان و وجود باغ‌ شهری‌های متعدد در طول محور لار به بستک ضرورت تسریع در عملیات اجرایی این پروژه برای مسئولان اجرایی شهرستان واین اداره کل ضرورت دارد.

همچنین سه کیلومتر از باند دوم گردنه با توجه به پیشرفت کار که قرار بود اوایل سال جاری آسفالت شود، به دلیل کمبود قیر به تأخیر افتاد تا اینکه پس از رایزنی‌های فراوان هم اینک قیر مورد نیاز تأمین و کار آسفالت انجام شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب

حسن شبانی  گفت: مبلغ بیش از ۲ هزار میلیارد ریال در قالب ماده ۵۶ و با اعطای تسهیلات بانکی به این پروژه مهم و ترانزیتی در سال جاری اختصاص خواهد یافت که البته موافقت های اولیه آن نیز انجام شده است. اتصال جزایر...