سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, انرژی, صنعت و معدن, مدیران برتر  »   مناقصه خرید پنل های خورشیدی
۵ مرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۶:۰۰

کارشناس رسانه و تبلیغات روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد:

مناقصه خرید پنل های خورشیدی

ضرغام علیبازی گفت: یک هزار دستگاه پنل خورشیدی به عشایر این استان در سال جاری واگذار می شود.

ضرغام علیبازی گفت:یک هزار پنل خورشیدی در سال جاری به عشایر این استان واگذار می شود که ۱۵ دستگاه آن فردا پنجم مردادماه جاری به عشایر منطقه ” گردنه ماه پرویز ” بویراحمد با حضور برخی از مسوولان استانی و شهرستانی واگذار می شود.

برق محل اسکان عشایری که بیشتر از چهار کیلومتر با شبکه برق فاصله داشته باشند از طریق پنل های خورشیدی سبک و قابل حمل تامین خواهد شد.

 این پنل ها (سامانه ها) قابلیت تولید ۱۰۰ وات برق را دارا بوده که روشنایی حداقل پنج شعله لامپ کم مصرف، شارژ چراغ قوه و گوشی همراه را تأمین خواهد کرد.

وی، از برگزاری مناقصات و انعقاد قرار داد خرید پنل های خورشیدی خبرداد و تاکید کرد: تنها ۱۰ درصد قیمت تمام شده پنل ها توسط عشایر پرداخت و مابقی آن توسط دولت تأمین اعتبار می شود.

 اداره کل امور عشایر استان باید اسامی عشایری را که درخواست پنل می کنند به شرکت توزیع نیروی برق ارسال تا اقدامات لازم برای واگذاری آنها به عشایر صورت گیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , انرژی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر

دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...
آیدین هاشمی  گفت:این پروژه مهم در سه‌راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس‌آباد به شهر مغانسر واقع شده که این سه‌راهی ضمن اتصال شهر پارس‌آباد، روستاهای محمودآباد طالقانی، تکله‌کندی و عباس‌آباد را نیز به مغانسر متصل می‌کند. به‌خاطر تصادفات زیاد...

مطالب مرتبط با برچسب