سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه روکش و لکه گیری راه های استان آذربایجان غربی
۳۰ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۴

مناقصه روکش و لکه گیری راه های استان آذربایجان غربی

عبدالحسین علی اکبری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی- با بیان اینکه در حال حاضر یکی از اولویت های اصلی این اداره توجه به آسفالت، روکش و لکه گیری راه های استان است افزود: برای لکه گیری و روکش ۳۵۰ کیلومتر از راه های استان برنامه ریزی شده که از این میزان امسال ۴۰ کیلومتر آن محقق شد.

علی اکبری از ساماندهی محور شاهین دژ – تکاب خبر داد و اضافه کرد: برای این محوز ۷۰ میلیارد ریال از اعتبارات استانی و ۶۵ میلیارد ریال از اعتبارات ملی اختصاص یافته که در حال برگزاری مناقصه هستیم.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی با سه هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی و هشت هزار کیلومتر راه روستایی یکی از استانهای مهم در زمینه حمل و نقل و ترانزیت به شمار می رود افزود: هوشمند سازی کنترل نظارت جاده ای امسال در دستور کار قرار گرفته است.

علی اکبری اضافه کرد: هم اکنون ۴۰ دروبین نظارت تصویری در محورها نصب شده و کل ترافیک جاده های استان از طریق این دروبین ها رصد می شوند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب