سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱
»   اقتصادی, مسکن و عمران  »   برگزاری مناقصه ساخت 50 کلاس درس در استان کهگیلویه و بویر احمد/ طی هفته آینده
25 مهر 1395 , ساعت 8:52

برگزاری مناقصه ساخت ۵۰ کلاس درس در استان کهگیلویه و بویر احمد/ طی هفته آینده

مدیر کل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویر احمد اعلام کرد: 30 فضای آموزشی خیرساز از سوی بنیاد برکت تحویل داده شدو همچنین در هفته آینده ساخت 50 کلاس درس در استان به مناقصه گذاشته خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس با حضور سردار عدل هاشمی نماینده مردم  کهگیلویه بزرگ، فرماندار شهرستان کهگیلویه، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش دهدشت،شهردار دهدشت،روحانیت منطقه، معلمان، دانش آموزان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ مدرسه ۳ کلاسه خیری روستای سرپری از توابع شهرستان کهگیلویه(دهدشت)به زمین زده شد.

مهرابی، ضمن گرامیداشت ایام حزن و اندوه محرم الحرام و تسلیت به مناسبت شهادت سیدالشهدا و یاران با وفایش افزود: این فضای آموزشی که توسط بنیاد خیریه صالح و با پیگیری های مستمر نماینده محترم مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفته بود مساحتی به میزان ۳۰۰ مترمربع و در قالب ۳ کلاس درس احداث خواهد شد.

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به تحویل ۳۰ فضای آموزشی خیرساز از سوی بنیاد برکت در این استان تصریح کرد: این بنیاد همچنین ساخت ۵۰ کلاس درس در کهگیلویه و بویراحمد تقبل کرده که مناقصه این پروژه‌ها هفته آینده برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , مسکن و عمران

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان در چهارم مهرماه ماه ۱۴۰۱ محل بحث و گفت‌وگو پیرامون موضوع رسیدگی به جبران خسارت‌های اموال عمومی، توجه به برگزاری تئاترها و رویدادهای فرهنگی و توجه بیش‌از پیش به هفته گردشگری بود. بررسی خسارات‌...
 عدم اشتغالزایی و تولید مناسب و عدم تحقق وعده‌های مالک کارخانه آزمایش مرودشت، این کارخانه را پس از سال‌ها آزمون و خطاهای بی‌پایان در مسیر مزایده چندباره قرار داده است؛ تا جایی که مشخص نیست این کارخانه چه زمانی به...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها