یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه عملیات بازسازی ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۴۵

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور:

مناقصه عملیات بازسازی ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد

مصطفی مدبر (مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور) گفت: مرحله نخست بازسازی ورزشگاه ملی یکصد هزار نفری آزادی تهران با قولی که داده بودیم، براساس برنامه زمان بندی شده از هفته گذشته آغاز شد.

مدبر ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان در بازدید خود از ورزشگاه بزرگ آزادی، دستور بازسازی مرحله به مرحله این مجموعه ورزشی را به شرکت توسعه و نگهداری صادر کرد و ما نیز در آغاز راه از بودجه بخش نگهداری اجرای آن را در دستور کار قرار داده ایم.
مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هزینه مرحله نخست این بازسازی را ۶۰۰میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: رئیس جمهوری دستورات لازم برای تامین اعتبارات مورد نیاز بازسازی و تعمیر این ورزشگاه را به سازمان برنامه بودجه صادر کردند و ما نیز برنامه بازسازی و هزینه های آن را برآورد و به این سازمان اعلام کردیم اکنون این توافق حاصل شده است، اما باتوجه به اینکه تخصیص این اعتبارات کمی زمانبر است شرکت توسعه ابتدا با اعتبارات ۱۵۰میلیارد ریالی کار خود را آغاز کرد.
مدبر گفت: در این مرحله۷۰ میلیارد ریال مناقصه عملیات بازسازی ورزشگاه آزادی تهران انجام شد و مناقصه دوم هم با رقم ۸۰ میلیارد ریال برگزار خواهد شد.
وی مرحله نخست این بازسازی را شامل سکوها، آب بندی ، تعمیر و بازسازی مسیر آب روها، نصب سکوهای جدید و صندلی گذاری آن، نورپردازی و تعمیر جاهایی که بتون آن دچارخوردگی شده است، عنوان کرد و افزود: برای اینکه خللی در استفاده این ورزشگاه برای انجام دیدارهای ملی ، لیگ و حتی تمرینات انجام نشود، بازسازی به صورت سکو به سکو خواهد بود.
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اضافه کرد که بازسازی مرحله نخست درصورت تخصیص اعتبارات به موقع در مدت یکسال انجام می شود و تلاش می کنیم در بخش به روز رسانی، سبک سازی را متناسب با استاندارهای روز بین المللی انجام دهیم .
همچنین، مدبر گفت که اکنون عملیات بازسازی از سکوهای شماره ۳۵ و۳۶ آغاز شده است .

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
سیدمرتضی نیرومنداسکویی گفت:پروژه‌ی زیرسازی خیابان‌های فاز توسعه‌ی شهرک صنعتی اهر با بیش از ۲۲ میلیارد ریال از ابتدای سال جاری آغاز شده و در مدت زمان شش ماه به پایان رسید.  هم اکنون زیر اساس و آسفالت خیابان‌های فاز توسعه‌ی این...

مطالب مرتبط با برچسب