جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه عمومی احداث مدرسه سبز ایلام
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۲:۱۲

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ایلام:

مناقصه عمومی احداث مدرسه سبز ایلام

نصرت الله رحیمی گفت:مناقصه عمومی احداث مدرسه سبز طی 2 هفته آینده پیمانکار آن مشخص و عملیات ساخت آغاز خواهد شد.

نصرت الله رحیمی گفت:ویژگی مدرسه سبز را استفاده از حداقل مصرف انرژی ، حداکثر بهره وری و استفاده از انرژی پاک و همساز با اقلیم منطقه محل احداث فضای آموزشی عنوان‌ کرد.

اعتبار مورد نیاز احداث این فضای آموزشی ۶۸ میلیارد ریال است که یک‌ خیر اهل استان تهران ۲۴ میلیارد ریال آنرا تقبل کرده است.

 این مدرسه در فضایی به گستره سه هزار متر مربع و در قالب دبیرستان ۱۲ کلاسه در شهرستان ایوان و با مشارکت این خیر نیک اندیش و اعتبار استانی ساخته خواهد شد.

هر مدرسه‌ می‌تواند یک مدرسه سبز بوده و مدارس می‌توانند با توجه به سازگاری با محیط زیست دانش‌آموزان را تشویق کند تا نوآوران و مجریان مدرسه سبز باشند.

مناقصه عمومی احداث این مدرسه اعلام گذاشته و طی ۲ هفته آینده پیمانکار آن مشخص و عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب