پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه مراحل سفت کاری و نازک کاری بیمارستان ملارد پس از تکمیل اسکلت
۱۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۱:۱۶

مناقصه مراحل سفت کاری و نازک کاری بیمارستان ملارد پس از تکمیل اسکلت

رییس اداره راه و شهرسازی ملارد از مناقصه مراحل سفت کاری و نازک کاری بیمارستان ملارد پس از تکمیل اسکلت این بیمارستان خبر داد.

محسن محمدزاده، صبح پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ملارد، طی سخنانی با بیان این که پیشرفت پروژه بیمارستان ملارد با توجه به وضعیت بودجه ، مناسب بوده است، گفت: از مسئولین عزیز درخواست می کنم، در نقل وعده های خود تاریخ افتتاح بیمارستان ملارد را سال ۹۷ اعلام نکنند، در حال حاضر در حال تکمیل اسکلت بیمارستان هستیم و امیدواریم پس از تکمیل اسکلت و مناقصه مراحل سفت کاری و نازک کاری آغاز خواهد شد.

وی افزود: ما در حال حاضر در مرحله اسکلت هستیم و اگر می گوییم پیشرفت ۸۰ درصد، منظور ما پیشرفت ۸۰ درصدی در مرحله اسکلت است، تکمیل این بیمارستان به ۵۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و پس از آن نیز نیاز به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار برای دیگر تجهیزات دارد و ما تاکنون حدود ۸ میلیارد هزینه کرده ایم.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان ملارد با بیان این که بیمارستان ملارد تا پایان دولت دوازدهم تکمیل می شود، گفت: ما برای تکمیل این بیمارستان نیاز به کمک اعتباری فرمانداری شهرستان داریم.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

به نقل از خبرگزاری تاس، «گنل سانوسیان» وزیر توسعه منطقه‌ای و زیرساخت‌های ارمنستان در حاشیه هشتمین مجمع بین منطقه‌ای ارمنستان و روسیه گفت که ارمنستان انتظار دارد شرکت‌های روسی در مناقصه احداث بزرگراه راهبردی شمال به جنوب منتهی به ایران...
به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها