سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه های پدیده شاندیز / احداث برج اقامتی موقت و المان شاندیز تأیید شد
۲۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۹

مناقصه های پدیده شاندیز / احداث برج اقامتی موقت و المان شاندیز تأیید شد

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست رییس کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده افزود: براساس اعلام نماینده وزارت کشور در شورای‌عالی شهرسازی، در جلسه امروز شورای عالی شهرسازی و معماری کشور که به ریاست دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، مصوبه مورخ ۱۳۹۶/۱/۲۸ شورای‌عالی شهرسازی، مجددا مورد تصویب قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به تخصیص مبلغ ٩۵٠ میلیارد ریال از تسهیلات کنسرسیوم بانکی و همچنین برگزاری مناقصه های پدیده شاندیز مربوط به تکمیل طرح های نیمه تمام پروژه پدیده شاندیز طی هفته قبل، انتظار می رود که با پیگیری مجدانه هیات مدیره شرکت و حمایت‌های مستمر و همیشگی ستاد تدبیر استان خراسان رضوی، تعهد هیات مدیره شرکت مبنی بر آغاز عملیات اجرایی پروژه در روز عید فطر امسال، بدون تاخیر و در موعد مقرر محقق گردد.

دین‌پرست در پایان از وزیر راه و شهرسازی و همکاران وی و همچنین اعضای شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، برای رفع یکی از مهمترین موانع موجود در مسیر آغاز فعالیت های عمرانی شرکت که نشان از همدلی و همراهی صمیمانه مسئولین ذیربط با خانواده بزرگ پدیده دارد تقدیر و تشکر کرد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب