سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, صنعت و معدن, مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مناقصه واگذاری ساخت پست تامین برق گرگان به پیمانکار جدید
۲۹ شهریور ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر :

مناقصه واگذاری ساخت پست تامین برق گرگان به پیمانکار جدید

غلامعلی رخشانی‌مهر گفت: اجرای پروژه پست ۴۰۰ به ۶۳ کیلوولت گرگان در روستای مریم‌آباد این شهرستان به دلیل ناتوانی پیمانکار برای اجرای تعهد در زمان مقرر به مناقصه گذاشته می‌شود.

غلامعلی رخشانی‌مهر  گفت:پیمانکار قبلی به علت گرانی مصالح ساختمانی در مهلت مقرر قادر به انجام تعهد خود نشد که تلاش می کنیم با واگذاری به پیمانکار جدید در مهرماه، ادامه احداث این طرح تا قبل از زمستان آغاز گردد.

بهره‌برداری از این پروژه برای سال ۱۴۰۳ برنامه‌ریزی شده اما امیدواریم با تزریق به موقع اعتبار تا قبل از پایان سال آینده فاز اول این پروژه شامل پست ۲۰۰ به ۶۳ وارد مدار شود.

با توجه به این که مصرف برق مردم گرگان کمتر از ۴۵۰ مگاوات است، احداث این پست در کنار وجود پست ۲۳۰ به ۶۳ موجود این شهرستان می‌تواند برق مصارف خانگی، صنایع کوچک‌ و بزرگ ، کشاورزی و سایر بخش‌ها را بدون مشکل تامین کرد.

برای این پروژه با خرید تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و برای بهره‌برداری نهایی و قرار گرفتن ۱۴ فیدر ۶۳ کیلوولت در مدار، هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال دیگر اعتبار مورد نیاز است.

بازدید از پست ۲۳۰ کیلوولت کردکودی و بندرگز، بازدید از رینگ و پیلون مسیر خوش ییلاق (جاده ارتباطی گلستان – سمنان) و نیز بازدید از پُست ۴۰۰/۶۳ شهر نگین‌شهر در جاده آزادشهر – گنبدکاووس، از برنامه‌های سفر ۲ روزه معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر به گلستان است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر  , مسکن و عمران

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها