چهارشنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه واگذاری پنج مکان برای عرضه مرغ در کوتاه ترین زمان ممکن وبا رعایت قوانین مناقصه.
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۰۰

جهانگیر رستم زاد ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام ،

مناقصه واگذاری پنج مکان برای عرضه مرغ در کوتاه ترین زمان ممکن وبا رعایت قوانین مناقصه.

جهانگیر رستم زاد گفت، مناقصه واگذاری پنج مکان برای عرضه مرغ به صورت مستقیم از کشتارگاه به منظور تثبیت قیمت و دسترسی آسان مردم به گوشت مرغ.

جهانگیر رستم زاد گفت،با توجه به مباحث مطرح شده از سوی اداره کل بازرسی باید یک نشست کارشناسی برای بررسی دقیق این مناقصه در کوتاه ترین زمان ممکن برگزار و در صورت رعایت شدن قوانین مناقصه تایید شود.

رستم زاد یادآور شد: با توجه به اینکه برخی از افراد سودجو بدون هماهنگی اقدام به خروج غیرقانونی محموله های قاچاق مرغ می‌کنند، براساس قانون محموله های کشف شده ضبط و با توجه به اینکه عرضه خارج از شبکه است، فرد متخلف جریمه و توسط مرجع قضایی دستور توزیع آن در شبکه صادر می شود.

وی همچنین در خصوص فعالیت چند واحد مرغداری در حوزه سد نیز گفت: دستور بازدید و بررسی دقیق از نظر میزان آلودگی و خطرات ناشی از آن به دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، محیط زیست، آب منطقه ای و دستگاه های مربوطه داده شده که مجریان این واحدها مکلف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی هستند و گزارش نهایی این دستگاه ها ملاک عمل است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فضل خرم،گفت:برای جبران  یک میلیون و 600 هزار تن کسری علوفه مراتع حداقل باید ماهانه 120 تا 130 هزارتن نهاده دامی در اختیار عشایر قرار گیرد. وی،یکی از بزرگ‌ترین‌ مشکلات سال 1400 عشایر را تامین خوراک دام عنوان کرد و افزود:...
حسن رنگرز گفت: آیینی درخور و شایسته انجام شده و این اتفاق بزرگ است. امیدوارم موزه بتواند بیش از گذشته ورزش کشور را به تصویر بکشد. نساجی ظرفیت زیادی داشته و سبقه خوبی دارد. سکوهای وطنی را ساختیم و کار آن تمام...

مطالب مرتبط با برچسب